Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Férjetek eljár külön programok...

Férjetek eljár külön programokra (billiárd, kártya. ), vagy mindig közösek a programok?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 22. 14:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
hetente 1x termálba mennek a haverokkal ilyenkor jól "kipletykálják" magukat illetve 3-4 havonta elmennek inni,ilyenkor egy kicsit becsiccsent de én úgy gondolom,hogy ennyi belefér!
2011. ápr. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
48%
nem jár el mert dolgozik!
2011. ápr. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Rendszeresen eljár a haverokkal, kollégákkal, én ugyanúgy. Kettesben is eljárunk, és a gyerekekkel is. Nem csüngünk egymás nyakán, jó így.
2011. ápr. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Az én férjem is eljár külön is. Illetve én is. Sztem ez így jó, nem vagyok összenőve. :) Természetesen nagyon sok a családi program is...
2011. ápr. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
eljár külön. sőt, több mint két éve nem voltunk együtt sehol :(
2011. ápr. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
18 éves házasok vagyunk, se a gyerek(ek) előtt, sem azóta nem jár külön el sehova (csak dolgozni). Én néha küldöm, de azt mondja, csak akkor érzi igazán jól magát, ha mi is ott vagyunk. :) Így a haveri sörözés nálunk mindig átalakul baráti szalonnasütéssé, bográcsozássá, kirándulássá, mert a nők és a gyerekek is ott vannak.
2011. ápr. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Mióta gyerekeink vannak,nem vágyik az ilyen jellegű kiruccanásokra,mert sokat dolgozik és sajnálja a nem velünk töltött időt.Vannak barátaink,és majd mindenki családos,gyerekes.Természetesen nem tabu nálunk sem a külön program,volt is,lesz is csak most még ilyen az élethelyzet :) gondolom később ő is újra vágyni fog egy kis külön programra.Rengeteg közös programot szervezünk,és élvezzük egymás(a kis-családunk)társaságát!Egy 2,5 éves és egy 5 hónapos kisfiúnk van.
2011. ápr. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én küldöm, és nyugodt szívvel engedném is,hogy menjen, mert szerintem minden férfi és nő igényelne egy kis külön programot is a családtól, gyerekektől. De évi egy koncert, két-három havonta egy sörözés, ennyi, amit elmegy. Én havonta egyszer-kétszer találkozom a barátnőmmel. Közös programunk kettesben nincs, max. a nagybevásárlás, ha éppen valaki elvállalja a három gyerek felügyeletét, amúgy mindenhová öten megyünk inkább:)
2011. ápr. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nem jár el, előtte sem járt el egyedül sosem. Mindig mindenhova kettesben mentünk a fiúnk születése előtt is, max. 2szer volt focimeccsen vagy az öccsével, vagy egy haverjával.

A fiú születése óta nem volt, már várja, hogy elég nagy legyen a gyerkőc, hogy el tudja vinni magával. :D

2011. ápr. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Eddig tavasztól őszig eljárt heti egy-két alkalommal focizni a barátaival, most még oda sem akar, pedig szerintem ennyi járna neki is. Én nem járok, nem is igényelem, igaz nem is szeretek sokat messze lenni a gyerekeimtől, amennyi meg még jól esik az pont elég egy kis kettesben töltött időre.
2011. ápr. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!