Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sürgős! A GYES megigényléséhez...

Sürgős! A GYES megigényléséhez minden esetben kell-e TAj kártya? Vagy maga a TAj szám is elég?

Figyelt kérdés

Hosszú történet, mért nincs a babámnak kártyája, csak száma. Segítsetek! Sürgős! Fel kell mutatni a kártyát? Vagy elég az úrlapra beírni a TAj számát?

Az enyém rendben van, szám is, kártya is.


2010. máj. 25. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom akkor a Taj kártya fénymásolatát csatolni kell, én mikor a TGyast igényeltem nekünk a fénymásolatot kérték, de szerintem hívd fel őket és kérdezd meg, mert a biztosat ők tudják az illetékesek mondani,

10 hós kislány anyucija:)

2010. máj. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is macerás volt,mert fiúnak regisztrálták a lányomat,így 2 hónaposan lett TAJ kártyája.Az a lényeg,hogy bemész a MÁKhoz és ott szólsz,így adnak egy papírt,amin rajra van a TAJszám,nekem még az volt rajta,hogy már kipostázták stb...ez hivatalos papír és elfogadták
2010. máj. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekünk kellett a taj kártya mondjuk mi személyesen intéztünk el mindent mert úgy egyszerűbb és gyorsabban küldik a pénzt is!Szerintem hívd fel a Mák-t és ott megmondják,hogy mi a teendő!!!szia

2010. máj. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!