Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Kislányom 5hónapos,82...

Anyukák! Kislányom 5hónapos,8230g, és anyatejes. Voltunk koponya Uh-n, és megállapították, hogy tág a kutacsa. Elküldtek neurológiára, ahol szintén azt mondták, hogy tág. De azt nem tudták megmondani, hogy miért. Van más is ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 22. 14:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Én voltam így a fiammal, nyugodj mg semmi baja. Sőt! Anno rám hozták a frászt, hogy nagy a feje, és gyorsan nő és biztos daganat(ne tudd meg mit éltem át), aztán vizsgálták jobbról balról és rájöttek, hogy ilyen fajta:-) Szóval nyugi, egészséges a lányod:-)
2011. ápr. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a nyugtatást.Azt mondják alkati dolog is lehet,de lehet a hirtelen súlynövekedéstől is.Nincs baj,de mégis el kell mégegyszer menni UH-ra,és ha ott észlelnek valamit,akkor MR-t akarnak csinálni altatásban.Na ebbe aztán nem egyezek bele,egy 5hós csecsemőt altatni..Remélem én is,hogy nincs gond a buksijával...
2011. ápr. 22. 14:40
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha újra megnézik, és a doki javasolja az MR-t, akkor javaslom, mindenképpen egyezz bele, ne legyen ez egy nekem nem tetszik, nem hagyom történet, nehogy baj legyen!


Az unokaöcsémnek így találtak problémát, amit egy év alatt teljesen meggyógyítottak, de bele sem merek gondolni, mi lehetett volna, ha a húgom nem egyezik bele az MR-be!


Biztosan nincs baj a kicsikéddel, de hallgass a dokira az altatás nem a legrosszabb, ami történhet, inkább zárjanak ki minden esetleges bajt, minthogy akár egy apró probléma is felderítetlen maradjon!

Nagyon valószínű, hogy csak alkati kérdés, és látod a doki sem jelzett gondot, de ha a következő vizsgálat után még mindig javasolja a további kivizsgálást, akkor ne mondj nemet.

2011. ápr. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem császármetszésed volt?

Egyelőre az én babám kutacsa is tág, de a nődoki és a kórházi gyerekorvos is azt mondta, hogy nincs gond, mert ő nem préselte át magát a medencecsonton, így nem kerültek egymáshoz közelebb a csontok.

5 hetes a kisfiam, szóval nekünk még ez sokat fog változni.

2011. ápr. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De igen császármetszéssel szültem,és lehet igazság abban amit mondtál..Csak hát olyan rosszul hangzik,hogy egy ilyen idős babát altatnának..Viszont,ha nagyon indokolt ez a vizsgálat,akkor nem ellenkezek.Köszönöm a válaszokat!na és a baba súlyáról mi a véleményetek?szerintetek is sok?csak mert az orvosoknak mindig elkerekedik a szemük,hogy hú mekkora baba...
2011. ápr. 22. 17:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Semmi gond a súlyával.Az én kislányom is 5 hónapos és 8150 gramm, 68 cm szintén anyatejes,bár én már adok neki néha gyümölcsöt,főzeléket,krémtúrót,joghurtot és háztartási kekszet is.
2011. ápr. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!akkor megnyugodtam,a súlyát illetően.Én is gondolkozok azon,hogy megkezdjem-e a hozzátáplálást,bár kicsit félek is tőle,mert nem szeretném elrontani a gyomrát.Nem szeretnék úgy járni,mint anyukám velem,hogy 6éves koromig hordott a dokihoz és kezeltek tejcukor érzékenységgel,és végül kiderült,hogy lisztérzékeny vagyok.Na mindegy,elkalandoztam.Köszi még egyszer

..

2011. ápr. 23. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!