Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónaposan adtatok reszelt...

Hány hónaposan adtatok reszelt almát babátoknak?

Figyelt kérdés
2009. márc. 5. 09:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ha szopik, akkor ráérsz 6 hós korától adni, ha tápszeres akkor megpróbálhatod ha betöltötte a 4 hónapot
2009. márc. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
6 hónapos korban (anyatej+ tápszer)
2009. márc. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem négy hós mult, anyatejes, de pár napja kostoltatom vele, negyed kanállal eszik egy nap:)
2009. márc. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
3,5 hósan, de az én babám tápszeres.
2009. márc. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én a 4 hónapos kora után kezdtem almalével.Majd egy hétre rá kapott almapürét.

4 hónapos korában kezdtem el tápszert is adni,mert kevés volt a tej.

Hogyha lett volna elég tej,akkor csak 6 hónapos kortól adtam volna neki gyümölcsöt.

2009. márc. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vasárnap töltötte a 6 hónapot, akkor kezdtem az alma levével, 2 napja kapja a reszelt almát, de nagyon nem ízlik neki, fintorog.
2009. márc. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én 4 hónaposan adtam neki először, pedig anyatejes. Nagyon szereti, most 4,5 hónapos és megeszik egy fél-háromnegyed almát a délelőtti szopi után.
2009. márc. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Védőnőtől hallottam, hogy már 3,5-4 hó kortól el lehet kezdeni.Főleg olyan babáknál jó, akiknek rossz az étvágya, és nem rendszeres a kakijuk.
2009. márc. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!