Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csinál a doki a fiam...

Mit csinál a doki a fiam fitymájával, nagyon szűk neki és felgyűlt alatta a smegma?

Figyelt kérdés

Simán tud pisilni, de nagyon pici lyuk van a végén. A jövőhéten megyünk sebészhez? Hátra fogja húzni, lehet e egyáltalán, vagy megműti? Mi úgy látjuk, hogy már nincs letapadva.

2 éves a fiam.

Félek, féltem...nem tudom mire készüljek! Tudom nem lehet várni a smegma miatt.


2011. okt. 4. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Pici metszéssel kitisztítja, így aztán nem lesz gond.
2011. okt. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lerántotta neki, metszés nélkül. :-( Így 5 helyen berepedt. Kedden voltunk, még erősen szenved vele szegénykém.
2011. okt. 13. 14:12
 3/4 anonim ***** válasza:
28%
Nekem az ilyen csecsemőkori berepedezéstől lett aztán heges, ahol repedt... aztán az egész tönkrement, majd levágták az egész fitymát... egész gyerekkoromban cikiztek miatta, aztán felnőttként meg megtapasztaltam, hogy milyen az, amikor a nők is undorodnak, mivel kiszáradt, kérges ronda és érzéketlen makk az nem a nők kedvence. Fáj, ha használnám, ronda.... iszonyú... ezzel nagyon kell vigyázni, nekem az egész életemet tette ez a dolog tönkre....
2011. dec. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Kisgyerekeknél normális, hogy sok smegma van a fityma alatt.
2012. ápr. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!