Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Különleges nevet adtál/fogsz...

Különleges nevet adtál/fogsz adni babádnak? Milyet?

Figyelt kérdés
Honnan nézted?
2011. ápr. 22. 21:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Én még gondolkodom, vezetéknév függő. Bár szerintem én nem vagyok az a különleges neves ember. A Magyar Utónévkönyvben néztem.

Lányban tetszik: Johanna, Emília, Blanka, Bianka, Ágota,Vivien, Sára és a Véda (igen, ez különleges)

Fiúban pedig: Zalán, Zétény, Andor, Ervin,Dániel és a Zsombor.

Szóval szerintem ezek nem olyan extra nevek. Bár kinek micsoda :)

2011. ápr. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Csak mert az előbb olvastam, hogy valakinek a kislányát Núrnak hívják. Ez ihlette a kérdést!
2011. ápr. 22. 22:10
 3/23 anonim ***** válasza:

Jaj, értem, azt én is olvastam.

Te hogy hívnád? :)

2011. ápr. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
54%

Én olyan helyen dolgozom, ahol sok gyerek nevet hallani. nincs annál rosszabb, amikor 20 felnőtt ember elkezd röhögni egy gyerek nevén.

Az a tapasztalatom, h mindenki különleges nevet próbál adni és a végén Pistikére kapjunk fel a fejünket, mert végre egy normális nevet hallunk.


Szerintem is a családnévtől függ és attól, hogy mit jelent a család számára a keresztnév.


(Egy gyereket Chlamydia-ának neveztek el. A szülők bizonyára nem voltak azzal tisztában, hogy ez egy betegség)

2011. ápr. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire különleges, de számomra az, mivel mindig is így szerettem volna hívni a fiamat: Koppány 2 hónapos.
2011. ápr. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Én nem gondolkoztam ilyen olyan különleges nevekben. Nézegettem a névnaptárt és ami megtetszett, azt kiírtam. Mindig rövidítettem a listámat. De végül a Noémi mellett döntöttünk. Ez nagyon passzol a vezeték névhez is, lehet becézni. És nagyon illik a kislányomra aki most 6 hónapos :)
2011. ápr. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Direkt ne adtunk neki különleges nevet. Olyat kerestünk, ami nem "ódivatú", de azért nem is túl trendi, és felnőttként is méltósággal lehet viselni. Áronnak hívják.
2011. ápr. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Én már évekkel ezelőtt kinéztem milyen nevet szeretnék adni.Decemberben meg is született a lányom. Dorottya Vadvirág lett. ( én szeretem,ha két keresztneve van ) Ha lesz majd fiam,akkor Lázár Arzénnak fogják hívni. :)
2011. ápr. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Az en kisfiamat Ryannek hivjak.Imadom es annyira illik ra ez a nev:-)
2011. ápr. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Kislányom Szamira,kisfiam Kilián
2011. ápr. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!