Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A védőnőnek és a gyerekorvosna...

A védőnőnek és a gyerekorvosnak szoktatok pénzt adni? Illik? Minden alkalommal vagy bizonyos esetekben?

Figyelt kérdés
2009. márc. 5. 12:36
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja, igen: mennyit és melyik városban?
2009. márc. 5. 12:37
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a gyerekorvosnak csak akkor adok,ha házhoz jön.A védőnőnk pedig nem fogad el semmit.Én bonbon-t vittem neki,azt elfogadta.
2009. márc. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok.Göd,és 2000 a dokinak.
2009. márc. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

Miért kell mindig mindenkit pénzelni?

Az a dolga, azért kapja a fizetését.

Te kitől kapsz plusz pénzt a gyeden/gyesen kívül? Mert arra akkor én is jelentkezem!

Nem adok senkinek, semmit, én járok a dokihoz, fél évig 2 hetente, azóta havonta. A védőnőnk meg minden hónapban más, havonta 1x megyünk.

A doki csak a kórházból kijövet volt itt 1x, a védőnő meg 2x szó szerint 2 percre-na az meg sokat nem ért, inkább ne is jött volna...

az más, ha te hívod fel, és kérd meg, hogy jöjjön ki, mert gondod van, akkor el tudom képzelni, hogy kapjon valamennyit.

Győr melletti falu.

2009. márc. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A védőnőnek nem adok semmit. Úgyis éűtőlem tanul- nem én tőle. :-( A doktornőnek is csak akkor, ha házhoz hívom. Debrecen - 2000 Ft.
2009. márc. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
én a terhesgondozás végén, mikor szülni mentem, akkor vittem a védőnőnek egy csomagot, édesség, kávé, pia, ilyenek voltak benne. pénzt nem adtam neki, nem is próbáltam, mert a mienk annál jobban semmit nem utál, ezt mondták. a csomagnak örült, de alig akarta elfogadni azt is. gyerekorvosnak nem adtam semmit eddig egyszer sem, valahogy ugy vagyok vele, hogy neki ez a feladata. a boltban az eladónak sem adok pénzt azért mert kiszolgál. ha valamiért házhoz kéne hívnom az orvost, akkor adnék neki, de ilyen még nem volt.
2009. márc. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Budapesten élünk, én nem adtok a védőnőnek se, meg adokinak se, de szerintem nem is várják el. Végülis ez a munkájuk, ők ezért kapnak fizetést. Ha házhoz kell hívnom majd meglátom, mert tulajdonképpen a beteg lázas gyerekhez szintén köteles kijönni, tehát valószínűleg akkor se pénzelem majd.

2009. márc. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a védőnőnek nem adok. _Nem én választottam, rám van erőltetve a dolog, és semmi haszna....
2009. márc. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A védőnőnk nem ér egy kalap sz*rt sem. Természetesen nem kap pénzt. A dokinak sem adtam még eddig, ha kihívom majd egyszer valamiért, lehet hogy adok, de nem valószínű... Bp, XVII. kerület...

Amúgy nagy általánosságban abszolút ellenzem az orvosok pénzelését!!!

2009. márc. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Okés, köszönöm! Még nem adtam pénzt egyiknek sem, ezért érdeklődöm. A védőnőnk ugyan nem tájékoztat semmiről, a dokink pedig amikor a fiam lázas volt és nem ő volt a rendelőben, ahelyett, hogy segített volna, gyönyörűen elsorolta ki mindenki fog aznap rendelni...
2009. márc. 5. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!