Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért kelhet fel másfél éves...

Miért kelhet fel másfél éves lányom hónapok óta minden éjjel 4-5 alkalommal is?

Figyelt kérdés

Kb 3 hónapja minden áldott éjjel 4x biztos felkel.Hamar visszaalszik,de mindegyőnket nagyon megvisel.Már teljesen kifáradtam, és hamarosan érkezik a Kistesó is,úgy érzem nem fogom bírni már az éjszakázást:(

Egyszerűen nem találom az okát, hogy miért ébredhet fel.Aggódok is, hogy valami gond van a háttérben, teljesen tanácstalan vagyok.


2011. szept. 20. 08:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem 1 éves fiam van és pár napja ő is elkezdte ezt, én se tudom mi lehet?
2011. szept. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nálunk ugyanez a helyzet.14hónapos lesz a fiam,életébe nem aludt még át egyetlen éjszakát sem...mióta megszületett,min.4-5x kel,de volt hogy 30x-is...nálunk egy jó ideje ez megy,hogy nincs más baja,se fog,se betegség,semmi,és kel,ő is vissza alszik legtöbbször rögtön,csak a cumit kell visszadugnom a szájába,de nekem akkor is fel kell kelnem hozzá,visszaaludni meg alig tudok...mire visszaalszok,megint kel...szörnyű..sajnos nem tudom én se mitől kelhetnek,de kitartást kivánok neked(is)! :)
2011. szept. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz, 22 hónapos a lányom és még egy éjszakát sem aludt végig. Már csak 2-3-szor ébred, a rekordja 8 ébredés volt. Hajnalban 2-4 óra között megy a műsor, nagyon nehezen alszik vissza. Nem éhes, nem szomjas, nem fáj semmi, mégis felébred, van, hogy játszani szeretne, de ezt nem engedem. Lámpát sem kapcsolok, visszafektetem, aztán nagy nehezen elalszik. Ja, kifelejtettem, hogy velem alszik pont azért, hogy ne verje fel a férjemet és az iskolás fiamat. Nagyon nehéz, nem tudom meddig megy még így, ötletem sajnos nekem sincs. Csak kitartást tudok kívánni mindenkinek, aki hasonló cipőben jár!
2011. szept. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszotokat!

Én is bízok benne, hogy hamarosan ismét lesz nyugodt éjszakánk.:)

2011. szept. 21. 07:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!