Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hany honapos kortol ihatnak a...

Hany honapos kortol ihatnak a babak nem baba asvanyvizet?

Figyelt kérdés

Nalunk nem lehet kapni, csak izesitett babavizet (125ml) amibol nem lehet tapszert kesziteni.

Eddig forraltam a vizet, de egyszerubb lenne asvanyvizbol megcsinalni.

Sima csapvizet nem merek meg adni Neki.


2011. ápr. 23. 23:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a kicsi? Én csak utazáshoz vettem babavizet, amúgy pont 12 hónapos koráig forralt vízből kapta a teát, tápszert is, majd 12 hónapos kora után már nem forraltam a csapvizet.
2011. ápr. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
14 honapos mult
2011. ápr. 23. 23:29
 3/11 anonim ***** válasza:
Ó, hát akkor már nem kell forralnod sem, meg babavíz sem. Védőnő nekem azt mondta, ne adjak neki ásványvizet, mert az újabb kutatások szerint a benne lévő ásványi anyagok (?!!) károsíthatják a kicsik veséjét. Mondjuk mi is inkább csapvizet iszunk, és a lányunk is azt iszik. Nálunk finom a víz egyébként.
2011. ápr. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
EN csapvizet nem akarok adni, mert szamomra nem meggyozo a minosege.Mi azt isszuk, de ha vendegek jonnek,oket mindig asvanyvizzel kinaljuk, mert mindenkinek hasmenes lesz a csapviztol.Ha hosszabb ideig otthon vagyunk akkor atszokik a gyomrunk ahoz es vissza jovunk nekunk is hasmenesunk lesz.
2011. ápr. 23. 23:39
 5/11 anonim ***** válasza:
Akkor adhatsz már csapvizet neki. Amúgy én is úgy tudom, mint a másik válaszoló, a csapvíz jobb mint az ásványvíz, mert a magas ásványianyag tartalom nem tesz jót a veséjének. Úgyhogy inkább maradj a csapvíznél.
2011. ápr. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Akkor viszont már adhatsz neki ásványvizet nyugodtan, és az nem kell forralni.
2011. ápr. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Csak tippelek hogy Angliában laksz. Mi is itt élünk, kisfiam 3 hónapos és csapvizet adok neki, persze forralva. Ásványvizet tényleg nem szabad neki adni. Lengyel boltokban lehet kapni babavizet ha nagyon nem szeretnél neki csapvizet adni, de Ő már elég nagy hozzá szerintem is.
2011. ápr. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor inkább forrald, de az ásványvizet még hanyagold. Vagy nézz utána, hogy melyik adható babának is. Pl. a szentkirályi ásványvízre rá is van írva,hogy baba is ihatja, de úgy hallottam, hogy a nestlé aqurellnek is alacsony az ásványianyag tartalma. Megkérdezhetem hol éltek? Mert hogy nem kapni ott babavizet.
2011. ápr. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Angliaban elunk.

Otthon vettunk evian babavizet, de itt nincs.

Van lengyel es torok bolt is a kozelunkben.Mi a markaja annak a baba viznek amit ott lehet kapni?

Meg csak baba teat lattam (hipp).Sima boltokban az sincs.

2011. ápr. 23. 23:51
 10/11 anonim ***** válasza:
szia én 3 hónapos koráig a jana baba vizet használtam ,meglátta a védőnő és azt mondta ne legyek már buta a flakont és a cimkét fizetem meg nyugodtan használjak rózsaszin kupakos bubi mentes vizet nem kell forralni sem azóta azt használjuk semmi baj és már 10 hós nagy fiú:)
2011. ápr. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!