Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor ihat a baba ásványvizet?...

Mikor ihat a baba ásványvizet? Amikor már nem kell forralni a rendes vizet? Ti mikor adtatok? Milyet?

Figyelt kérdés
mi a férjemmel szénsavmentes ásványvizet iszunk kislányunk babavizet vagy forralt vizet kap(vagy ebből teát)pénteken egy éves
2010. márc. 23. 13:33
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem nyugodtan adhatsz neki már rendes ásványvizet is. Én is kb. egy éves kora óta azt adok neki.
2010. márc. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Azt mondják 1 éves korig kell csak forralni a vizet, nekem 1 éves de még mindig úgy csinálom ahogy eddig.
2010. márc. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tudtommal csak addig kell a vizet forralni, amíg az ételei is olyanok, hogy forralással készülnek. Amikor már eszik kiflit, kenyeret, stb. dolgokat, amik már nem steril tisztaságúak, akkor a vizet is felesleges forralni. Tehát ihat ásványvizet is (csak megjegyzem, hogy sokan azt hiszik, hogy az ásványvíz helyettesíti a forralt- vagy babavizet, mert palackos, de nem igaz, az ásványvíz nincs csíramentesítve), csak arra figyelj, hogy a magas ásványi anyag tartalom nem egészséges hosszú távon ilyen pici gyereknek.
2010. márc. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
én úgy gondoltam hogy vegyesen kapna ahogy eddig vizet teát gyümilevet köszi a válszokat
2010. márc. 23. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!