Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vettünk Jana ásványvizet a...

Vettünk Jana ásványvizet a Brendonban 0.5l-es, de itthol néztem hogy nincs rajta hogy baba. Sosem vettem még igy nem tudom ráirják-e, de ez is adható a babának ugye?

Figyelt kérdés
2010. jún. 14. 14:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
amin nincs rajta a baba az nem babavíz hanem neked való !
2010. jún. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem meg nyugodtan adhatod a babának is! Semmi baja nem lesz tőle!!!
2010. jún. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A Janának 2 féle változata van, az a babavíz, amin van egy baba. Mi is 3 hós korában kb. simát vettünk, de szerencsére semmi baja nem lett. Igaz, abban több a nitrogén, az az ami nem való a babáknak.
2010. jún. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mennyi idős, de egy éves kor alatt nem javasolják az üveges ásványvizet a babáknak, mert a benne lévő ásványi anyagok az ő veséjüket még állítólag terhelik.


Én egy éves korig forralt,hűtött csapvizet adtam neki, ha elutaztunk babavizet, egy éves kora óta pedig a csapvizet issza forralatlanul, illetve Szentkirályi szénsavmentesből is kap néha.

2010. jún. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Kicsi még 5 hetes a meleg miatt adnék neki vizet.Direkt ezért mentünk a brendonba,és ott vettem 1 zsugorral.Hát érdekes hogy miért árulják akkor baba víznek?Egy kicsit ivott már belőle nem sokat,ugye ennyitől nem lesz baja?Inkább forralom neki a sima vizet.
2010. jún. 14. 14:14
 6/13 anonim ***** válasza:
Forralj sima vizet,neki még kevés kell,egy két kiskanállal.Nekünk igy mondta anno az orvos.Viszont ha veszel baba vizet 48óra mulva azt is forralnod kell,azt irja rajta.Tehát jobban jársz ha csap vizet forralsz.Az én babám anyatejes volt 6hónapos koráig.Ezt a kis 2dl-es jana vizet vettem neki.2napra bőven elég volt és nem kellett forralgatnom.
2010. jún. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Neem.. :) Dehogy ennyitől baja nem lesz. Akkor nem szerencsés, ha folyamatosan és nagy mennyiségben inná.
2010. jún. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Egyszer jártam én is pont így. Még volt az igazi babavizes flakonból, összehasonlítottam és ugyanaz az összetétele mindenből!!!!! Ha gondolod forrald fel és hűtsd le, simán adatod neki.

nekem a fiam első perctől kezdve ásványvizet kap, mert nálunk a csapvizet mi sem isszuk(hasmenést okoz). Amit szoktam venni neki: Jana, Szentkirályi és Nestlé Aquarel. Ezeknek a legalacsonyabb az ásványianyag tartalma.

Szerintem nyugodtan odaadhatod neki.

2010. jún. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az összetétele valóban ugyanaz, csak az összetétel ARÁNYA nem ugyanaz.
2010. jún. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A babáknak való ásványvíznek Jana baby a neve, és nem kell ahhoz a Brendonba menni, lehet kapni csomó más helyen is, pl. dm, rossmann, tesco, ilyesmi. Viszont felbontás után 24 óra elteltével azt is fel kell forralni. Forrald fel neki azt amit vettetek, és úgy nyugodtan ihatja, amúgy sem hiszem, hogy 24 óra alatt meginna fél l-t egy 5 hetes picúr.
2010. jún. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!