Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segitenétek választani 2babako...

Segitenétek választani 2babakocsi közül?

Figyelt kérdés

Chipolino Maxima X3M 3in1,a másik pedig Peg perego uno.

1éves a babám és váltanunk kell. Ami fontos nekem,hogy átforditható legyen a tolókar,hogy kényelmesen aludhasson benne és,hogy a kerekek jól birják a nagy sétáinkat. Tervezzük a kistesót igy olyan kell amit utánna ő is tud megörökölni. Irnátok tapasztalatokat a fenti 2kocsiról? köszönöm


2011. ápr. 24. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem Uno.
2011. ápr. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a két kocsit(nekünk pierre Cardine van) de ami nekem szempont volt: Dönthető háttámla, Karfa, a tetőn legyen valamilyen nyílás hogy be tudjak nézni a gyerekhez, ne legyenek túl széles kerekei, mert nagyon nehéz vele közlekedni(boltba ki-be), ne legyen túl nehéz, és stabil legyen....
2011. ápr. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az Uno. Nekünk eddig minden babakocsink Peg Perego volt (Pliko P3, Duette) és nagyon klassz márka. És bár Unom nem volt, de egyik barátnőmnek igen, tologattam azt is, és szerintem jó. Én erre szavazok. :)
2011. ápr. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!
2011. ápr. 25. 13:10
 5/6 anonim ***** válasza:

Chipolino Maximám van - igaz, nem az X3M, hanem a sima VIP [link] -, nekünk nagyon bevált. A mózese kényelmes volt, lányom órákat aludt benne, a hordozója a mai napig használatban van, a sportülés is tökéletes. Elég rosszak itt az utak, ahol lakom, de gond nélkül vesz minden akadályt, hóban-sárban-göröngyben, nem volt problémánk vele. Nem hátrány az se, hogy nagyon könnyű és kicsire lehet összecsukni, és baromi szép, engem lépten-nyomon megállítanak vele :)

Épp most akarom eladni, mert már nem igazán használjuk ki - vettünk egy pici sportkocsit, az már jobban megfelel a céljainknak.

2011. ápr. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a Chipolinos választ!Végre irt vki véleményt róla:-)
2011. ápr. 28. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!