Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14 hós babám bal szemében a...

14 hós babám bal szemében a fehér részen lett egy bevérzés szerű folt?

Figyelt kérdés
Mitől lehet? Kell orvoshoz vinnem vagy elmúlik? Vkinek volt ilyen?
2011. ápr. 25. 12:32
 1/3 anonim ***** válasza:

A babámnak volt, de csak pici foltocska.A dokink szerint belekapott.Pár nap alatt elmúlt neki.

Ha nem túl apró, akkor én megmutatnám orvosnak.

2011. ápr. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az én babámnak olyan 3 hósan volt, neki akkor jött elő, amikor nehezen kakilt és az erőlködéstől picit bevérzett, neki is csak egy folt volt. Lehet, hogya tiéd belekapott vagy nem leeht, hogy picit szorulásos? Csak tippelek, hátha.
2011. ápr. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én lányom is 14 hónapos és éppen 1-2 héttel ezelőtt volt neki ilyen. Pici volt, nem vittem orvoshoz, pár nap alatt elmúlt. Volt már ilyen kicsi korában is (de idétlenül hangzik, hát most sem nagy!!)), szóval akkor azt mondta a védőnő, hogy valószínűleg belekapott, vagy erőlködött kakilás közben. Akkor is elmúlt pár nap alatt. Ha nem nagy folt, szerintem nem kell orvos.
2011. ápr. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!