Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tanítsam meg szívószáll...

Hogyan tanítsam meg szívószállal inni babámat?

Figyelt kérdés

Van rá valamilyen taktika?

Már pohárból is simán iszik, de szívószállal nem megy neki.


2011. ápr. 25. 13:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy csináltam hogy vettem pici dobozos gyümölcslét!Beraktam a szájába a szívószálat, és megnyomtam a dobozt!Észrevette hogy jön belőle valami finom!Párszor nyomtam, aztán rájött hogy ha szívja akkor is jön!11 hónapos, és szépen szívószálazik!
2011. ápr. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi!Akkor még gyakorolunk.Én is így próbáltam, de nemigazán érzett rá a dologra.
2011. ápr. 25. 14:00
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én kisfiamnak vettem szívószálas üveget és beletettem az üdítőt ő saját maga jött rá de nagyon gyorsan :)
2011. ápr. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mi vagyunk az ellenpélda! :-)

Akárhogy próbáltuk mutatni, segíteni, nem akart rájönni, hogyan kell szívni. Viccelődtünk is, hogy mi mindig csak fújószálat kapunk, mert persze a buborékfújás ment neki az üdítővel is.

Aztán egyszer magától rájött, ekkor már majdnem 2,5 éves volt.

2011. ápr. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én fiam pont tegnap ivott először szívószállal, bementünk apa melóhelyére, és anya (én) ügyesen otthonhagytam a gyerek teáját... apától kaptunk kis vizes narancslevet bele a szivószál, ő meg itta :) tetszett neki, 10 hós, és cumisüvegezik...
2011. ápr. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Húú, ez ennyire változó?

Köszönöm Mindenkinek!

2011. ápr. 25. 21:00
 7/8 anonim ***** válasza:
a dobozos megoldás is jó, de nekünk az segített, hogy a szívószál egyik végét befogtam és először egy kevés gyümilét "belecsorgattam" a gyerek szájába, így tudta, hogy innivaló jön belőle, aztán már magától rájött, hogy szívni kell.
2011. ápr. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Mi úgy tanítottuk meg, hogy mondtuk neki, hogy vegye a szájába a szívószálat, és adjon egy nagy puszit neki. Egyből ment. :-) Addig az istennek sem, mert csak fújta.
2014. okt. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!