Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7,5 hós babám csak szívószálla...

7,5 hós babám csak szívószállal hajlandó inni semmi másból (csőrös, cumisüveg. ) Van valami ilyen kulacsszerű kimondottan babáknak? ÉS hol lehet venni?

Figyelt kérdés
Semmilyen csőrösből (puha tetejű,kemény tetejű),se cumisüvegből se pohárból nem fogad el semmit!Se vizet se teákat,se gyümilevet!Véletlenűl az én szívószálam került a szájába, vagyis ő harcolt érte, és abból iszik vizet!Itthon ilyen babavizes üvegbe dugok szívószálat,de útközbenre is kellene valami megoldás!Előre is köszi
2010. júl. 14. 12:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen,nekünk is ilyen van,intersparban láttam,de az avonnál is van ilyen most.

legalább nem lesz gondod hogy szoktasd le a cumisüvegezésről:))

2010. júl. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 cheesysnail ***** válasza:
0%
Egyszerű, nem adsz neki többé szívószállal folyadékot. Csak a sírását kell megállnod.
2010. júl. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen van,ezeket találtam neked:

[link]

[link]

[link]


Remélem ilyenre gondoltál,és tudtam neked segiteni!:)

2010. júl. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia. Mi a Brendonban vettünk egyet. Tök jó, lányom is nagyon szívószálas amióta megmutattuk neki. Kapott anyukáméktól is egyet. Ilyenek:

[link]


[link]

(rózsaszín és zöld ami a lányunknak van, nem ez a szín)

2010. júl. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszi,ilyenekre gondoltsm!

Második válaszolónak: Egyáltalán nem zavar hogy szívószállal iszik,és nem fogom szomjaztatni,mert NEM iszik másból!Inkább örülök hogy ebből iszik!

2010. júl. 14. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!