Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rosszul csinálok valamit? A...

Rosszul csinálok valamit? A babám 5 hónapos, alszik este 8- reggel 9-ig. Mindenhol azt olvasom itt a fórumon, hogy ilyen-olyan módszerrel altatják, altatódal, ringatás stb.

Figyelt kérdés
Az enyém lefekszik, simisimi, jóéjtpuszi és már alszik is reggelig. Kéne neki énekelnem vagy ilyesmi? úgy érzem "kevesebbet" adok neki ezáltal, hogy nem csinálom azokat a dolgokat!
2009. márc. 6. 08:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Mit???? :-))
2009. márc. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

hangsúlyozom, mielőtt kifikáznátok :), nem dicsekvés képpen írom a következőket!

A babám 5 hónapos, alszik este 8- reggel 9-ig. Mindenhol azt olvasom itt a fórumon, hogy ilyen-olyan módszerrel altatják, altatódal, ringatás stb. Az enyém lefekszik, simisimi, jóéjtpuszi és már alszik is reggelig. Kéne neki énekelnem vagy ilyesmi? úgy érzem "kevesebbet" adok neki ezáltal, hogy nem csinálom azokat a dolgokat!

2009. márc. 6. 08:14
 3/16 A kérdező kommentje:
A délutáni játékról nem is beszélek. képes egy órát is magában eljátszani úgy, hogy meg se nyikkan. sokat foglalkozom vele, de ha magában játszik akkor nincs szívem megzavarni.
2009. márc. 6. 08:15
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
szia, nem csinálod rosszul, az alvás az tökéletes, a játék ilyen korba így megy, később már nem lesz el sokáig egyedül, egyre többet kell majd játszani vele, szerintem jól csinálod! egy kisfiú anyukája
2009. márc. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj nincs azzal, ahogy csinálod :) örülj neki hogy így alszik el a gyerkőcöd. Nekem is sokáig altatnom kellett de azért mert másképp nem akart elaludni. 8 hós most a fiam és kb 1 hónapja alszik el egyedül, amiért nagyon büszke vagyok rá! A játék pedig szintén az örülj kategóriába tartozik :) régebben nekem is jól elvolt egyedül, mostanában olyan max 20 perceket van el aztán mennem kell játszani vele :) de hát babája válogatja!
2009. márc. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért adnál kevesebbet!Itt majdnem mindenki leakarja szoktatni a babát a ringatásról,mert fáj a háta stb...!Szépen alszik,örülj neki!!
2009. márc. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenek vagyunk,mi anyák,ha nincs probléma,akkor az a probléma!!!
2009. márc. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
79%
Szia! Egyelőre az én 10 hetesem is így alszik el. Már kaptam itt ezért lepontozást, mert úgy szóltam hozzá, hogy pici sírás, lehet, hogy fél perc, és alszik. Az esti fürdés után eszik, böfi, leteszem, picit megsimogatom, és alszik.
2009. márc. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is kaptam annyi lepontozást már itt ezért,de szerintem ez a normális altatási mód.Olvass csak vissza,hányan panaszkodnak,h nem alszik a babájuk!

Az enyém is elvan akár egy órát "egyedül" a szőnyegen,én ki tudok menni pisilni tőle,esetleg feltenni egy kávét.Ha igényli játszunk,de amúgy elvan magában is.

Szerintem mi csináljuk jól,ettől nem lesz sérült felnőtt,mint ahogy ezt egy másik topicban megkaptam.

2009. márc. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
78%
Örülj neki. Az én babám ÚJSZÜLÖTT kortól végig alussza az éjszakát, se enni, se inni nem kel fel. este 7től reggel 7ig alszik. becsüld meg a picurkádat hogy hagy téged pihenni éjszaka és ne görcsölj :)
2009. márc. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!