Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a különbség a gyerekital...

Mi a különbség a gyerekital és az italpor között?

Figyelt kérdés
tegnap a dm-be vettem nestlé junior1 gyerekitalt,és volt mellette egy teljesen ugyanaz majdnem,árba ugyanaz,izekben is ugyanaz(natúr,kakaós,vaniliás)a doboza más volt,és az volt rajta hogy italpor.Elolvastam,de nem volt rajta semmi hogy ez most pontosan mire is való,csak annyi,hogy az elkészitett gyerekitalhoz-tápszerhez,ebből az italporból adjunk hozzá 2-3kanálnyi port.Ez mi?Ennek mi értelme van?
2011. júl. 30. 10:04
 1/2 anonim ***** válasza:
az az értelme,hogy az ízesítő.tehát ha nem issza meg naturan,akkor beízesítheted neki vaniliásra vagy kakaósra
2011. júl. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm,ez elég hülyeség és jó nagy pénzkidobás is szerintem....vannak már izesitett tápszerek,felesleges ugyanannyiért venni pluszba még egy ilyet,de ez csak az én véleményem.
2011. júl. 30. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!