Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert valt ki itt mindig...

Miert valt ki itt mindig ekkora vitat a hozzataplalas elkezdese?

Figyelt kérdés

en csak kerdezem hogy ha valakinek mondja az orvos vagy a vedono hogy kezdeje el korabban a hozzataplalast miert van itt mindig oldokles? :)

az orvos, meg a vedono csak tudja mit beszel! nem?


2011. ápr. 26. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát sajnos van, hogy nem. Meg persze a szülők vállát nyomja a felelősség, hogy jót tegyenek. A jó pedig minden gyereknek más és más. És sajna a fanatikusok mindig vitába szállnak egymással...
2011. ápr. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én régi motoros vagyok már ezen az oldalon, és mi pld. 3,5 hónaposan kezdtük télen a hozzátáplálást, mert addigra már sajnos teljesen tápszeres lett, elfogyott az a pici anyatejem is, ami volt. De engem ezért még senki sem rótt meg, és nem is vitatkozott velem. :) És én sem szoktam azokkal, akik mondjuk csak anyatejeznek, de 9 hónaposan még el sem kezdik a hozzátáplálást. Eszem ágába nem jutna belekotnyeleskedni.
2011. ápr. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Emberek vagyunk, mindenkinek van elképzelése, infói innen-onnan, tapasztalatai, jók és rosszak is. Gondolom, mindenki azon az állásponton van, amit ismer, ill. amit a saját orvosa vall. De tényleg zavaró, amikor feltesznek egy kérdést, válaszol az ember, erre ráugrik egy másik, aki nem ért egyet vele, de ráadásképp még a kérdezővel sem, mert eleve nem a kérdésre válaszol, hanem le akarja beszélni a kérdezőt arról, ami a kérdést ihlette. Pl. "A 4 hónapos babának mivel adható a krumpli. Erre a válasz: 6 hónapig csak anyatej!" és ehhez hasonlók. Jelentem: én a hozzátáplálást korán kezdők táborában vagyok, szintén védőnői-orvosi javaslatra.:)
2011. ápr. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
en megertem mind ket oldalt es en is tanacstalan vagyok sokszor. szerintem senki nem azert kezdi el a hozzataplalast mert unatkozik vagy "gyorsabban" akar haladni.es igen sokszor a kerdes es a valasz nagyon messze all egymastol miert nem segitunk egymasnak?? persze kivetelek mindig vannak! AKINEK NEM INGE..... :)
2011. ápr. 26. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!