Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzátáplálás elkezdése...

Hozzátáplálás elkezdése (bővebben lent)?

Figyelt kérdés

Sok helyen az alma levét olvastam, s azzal is akarom elkezdeni. Ti mit használtatok? Üvegreszelőt vagy hagyományos fém reszelőt?

Üvegreszelőnk nincs, azért kérdezem, mert lassan elkezdődik a hozzátáplálás, s kíváncsi lennék, Ti melyiket használjátok, betartjátok-e hogy üvegreszelővel kell vagy használjátok, ami otthon van.

Mert nekem anyukám ajánlotta, hogy a fém reszelőnek azzal a végével csináljam, amivel a krumplit reszelem, mikor lapcsánkát (más néven: tocsnit) készítek.


2011. jún. 18. 16:24
 1/5 anonim ***** válasza:

szia

nem kell ennyire túldramatizálni

ami van otthon azzal csináld

ha annyira félsz a baciktól forrald ki a reszelőt és annyi :)

2011. jún. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én egyikkel sem. Műanyag alma reszelőnk van :) Még édesanyám is ezt használta,mikor kicsik voltunk.
2011. jún. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vettem a tescoban 1 üvegreszelőt.Kb 700 Ft volt.
2011. jún. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Elsőnek, igazából én leginkább onnan gondoltam, hogy kiírom kérdésbe, hogy sokan az oxidációt mondják, hogy avégett nem jó a fém, s az üveg biztosabb. De még nem döntöttem el, azért várnék még válaszokat.


A bacikra nem is gondoltam, mondjuk nekünk azzal vigyáznunk kell, mert szívrendellenességgel született a fiúnk (tüdőér-szűkület, s szívsövény hiány)

2011. jún. 19. 18:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk üvegreszelőnk van,nem drága,én a barackot is azon reszelem,sőt pépnek is néha előreszelem a gyümölcsöket,mert utána könnyebb botmixerrel pürésíteni.Szerintem ha bármilyen egészségügyi problémátok van,érdemes beruházni egy üvegreszelőre,annyit megér.
2011. jún. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!