Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen butort vettetek a baba...

Milyen butort vettetek a baba szobájába? Olyant szeretnék amit sokáig tud használni (felnöteset), vagy a mi butorunkat vigyük át neki és vegyünk magunknak ujat?

Figyelt kérdés
Ha nagyobb lessz és elkezdmenni és rajzolgatni meg játszani ki tudja mik történnek a szekrényével ezért gondolnám hogy a mi butorunkat átvinnénk és magunknak vennénk ujjat de nem tudom hogy jo ötlet-e mert van egy 2 ajtos része amin tükör van és 2 keskeny szekrény ami föllül üvegajtos ezek nem veszélyesek neki,vagy rakjunk ujj ajtot a tükrös szekrényre és ugy átmehet?Vagy ti milyen butort vettetek a babaszobába?Most 5,5 honapos a fiam de mire ez esedékes lessz 7,5-8 honapos lessz!
2009. márc. 6. 11:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

mi Borovi fenyőt vettünk neki és ez később sokáig jó lesz.

Kikol áruház 110.000 ft. 3 részes.

2009. márc. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

www.faktumbutor.hu

az itt található bútorok tetszés szerint kombinálhatók (pénztárca és helyfüggő), a kezdeti kiságyat le lehet majd cserélni heverőre, lehet hozzá a későbbiekben éjjeliszekrényt, íróasztalt stb venni.

Mi nagyon meg vagyunk vele elégedve.

2009. márc. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Mi decemberbe vettünk a Möbelixbe szekrényt, 2 m széles és 180 cm magas, tolóajtos, így nem foglal nagy helyet a szobába! A kislányom oldalazva már lépeget, de a szekrény felé még nem indult el. De elég jól zár, még néha nekem is nehéz kinyitni, így ő még tutira nem fog kipakolni belőle:)

Jó nagy szekrény, van középen egy elválasztó fal lehet polcokat belerakni és fém fogastartókat!

Én megvagyok vele elégedve!

Ja mi 60.000 Ft vettük, most lehet, hogy drágább, mert rossz ajtót adtak és csak februárba jöttünk rá mi a baj, szó nélkül kicserélték, és a férjem látta, hogy akkor már 70.000 ft volt!

9 hónapos anyuka boldog babázást kíván!

2009. márc. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok csak az a baj hogy pécsi vagyok és itt szeretnék butort venni!
2009. márc. 6. 12:11
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia! A második vagyok. Ha rákkattintasz a partnereink menüpontra, megmutatja, hogy az országban hol találhatsz olyan üzletet, ahol forgalmaznak ilyenbútorokat. Pécsen pl. 3 helyen is.
2009. márc. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi fenyő bútot vettünk a babaszobába (kiságy, ami heverővé alakítható, egy pelenkázó komódot és egy kétajtós szekrényt)Később ezeket lehet bővíteni, felső szekrényt tenni a kétajtósra, akkor már nem olyan alacsony és szerintem nem annyira "babás" mikor már nagyobbacska lesz. Nagyon szép kis bútorokat lehet venni, csak sok annyira kisbabás, hogy már egy 6-7 éves kisfiúnak nagyon furcsa és a legtöbbje nem bővíthető. Mi ezért döntöttünk a fenyő mellet, mert sokáig ki lehet használni. Bármilyet is választotok a babátoknak, úgyis a dekoráció, a sok színes játék teszi igazán gyerekszobává az Ő kis szobáját. Boldog babázást!
2009. márc. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
akkor az az ötlet hogy a mi butorunkat visszük át hozzá nem nyerő?Mert magunknak mindenképpen szeretnénk majd ujjat (a mostani 1,5éves dew már nem tetszik,megbántam hogy megvettük) de igy akkor nem gyerekbutort hanem nekünk vennénk ujjat!
2009. márc. 6. 12:31
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
én is faktum baba bútort vettem, mert én szerettem volna kialakítani egy tipikus kis gyerekszobát. De ez ahogy nő, úgy alakítható, bővíthető igény szerint.
2009. márc. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is pont úgy gondolkodtam mint te.A mi bútorunkat kapta meg(Fekete-fehér)és ragasztottam rá egyforma matricákat.Jó nagyokat és nagyon tettszik neki.Olyat rakjál rá amit később le is tudsz venni.Én úgy gondoltam majd ha nagyobb lesz akkor együtt válasszuk ki ami neki is tettszik.
2009. márc. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!