Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A férjem kórházba került,...

A férjem kórházba került, bevihetem a 8hónapos babámat a sebészetre?

Figyelt kérdés
Be szeretnék menni vele meglátogatni,beengednek minket,hogy ilyen kicsi?Nincs kire bízzam nem tudom máshogy megoldani?Segítsetek,köszi.
2009. márc. 6. 12:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak akkor vidd be, ha nincs kire bízni. Egy korházban sajnos nagyon komly bacik lehetnek, amik a picikre érthető okokból veszélyesek. Az is jó lenne, ha valaki elmenne veletek és kint, mondjuk a korház udvarán megvárnak Téged. Jobbulást a Párodnak!
2009. márc. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnos nálunk én járok a sebészetre(kórházba)és magammal kell vinnem a pisibabám aki 5 hónapos.Sajnos sokszor annyit kell várni hogy 2 etetés között nem tudok elmenni.A párom szokott vele addig sétálni arra amerre nem sokan vannak.Még nem kaptunk el semmit,de én is mindig tiszta ideg vagyok hogy mit hozunk haza.De már sokszor végiggondoltam,de máshogy nem tudjuk megoldani.Szerintem vidd be a picit,úgy apa is biztos gyorsabban gyógyul.Én minden este adom neki a cebiont szerintem majd adjál neki te is.Jobbulást a párodnak!
2009. márc. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg mert vannak olyan kórházak ahol az 5 éven aluli gyerekeket nem engednek be bizonyos osztályokra.A párod nem tud kimenni a folyosóra, előtérbe?esetleg ez megoldás lehetne.
2009. márc. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!