Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szeptemberben végre nyaralunk...

Szeptemberben végre nyaralunk a Balcsinál. Bevihetem kicsit 3 hónapos babámat vagy ne? És a szálloda gyermekmedencéje?

Figyelt kérdés
Ne kövezzetek meg, egyáltalán nem mindenáron akarnám fürdet, ni, csak a nagyobbik gyermekünk téli, nála fel sem merült másfél éves koráig (akkor jutottunk el nyaralni) a fürdés, most viszont a picivel nem tudom, mikor szabad. És igen, kérdezzem meg a védőnőt.., de ő már azért is pattog, hogy sokat hízik az anyatejes babám...
2011. aug. 25. 13:48
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem a Balatonba ne, vagy csak a legelejére, ahol nagyon pici a víz és teljesen fel tud melegedni. A szálloda gyerek medencéjébe 1-1 kicsit beviheted, de neki még nem igazán való.
2011. aug. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A labat nyugodtan logasd bele ha legalabb 25 fokos lesz a balcsi vize akkor. Ilyen pici babat meg nem javasolt furdetni semmilyen strandon, hiszen meg nem is elvezne. En most nyaron sok babat lattam a balcsiba de ok mar 6 honaposak voltak illetve e folott. Meg nagyon pici a babad ehhez de jovore mar biztosan elvezni fogja :)
2011. aug. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm Nektek!

Akkor esetleg a hotel vizével kicsit ismerkedik és ennyi. Tényleg köszönöm!

2011. aug. 25. 13:59
 4/9 anonim ***** válasza:

lehet kapni ezeket a kis csónakokat. abba belefektetheted a picit a balcsiban, nagyon fogja élvezni ahogy hullámzik. így a naggyal tudsz játszani fél kézzel :)


a lábát belelógathatod de be nem vinném, persze ez függ attól is milyen idő van mert kánikulában a babamedencébe megmárthatod :)

2011. aug. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2011. aug. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%

Nekem is 3 hós a babám, de sem a szállodába, sem a Velencei tóba nem vittem be.

Mi is fürödtünk a nagyobb gyermekünkkel, de nem ér annyit, hogy valami baja legyen, meg nem is nagyon élvezi még egy 3 hós a fürdőzést.

2011. aug. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én sem vinném be. A napsütéssel is vigyázni kell. A lábát ugyan belelógathatod, de minek. Jobb félni, mint megijedni.

4 hónaposan viheted egy megbízható babausziba is. Ott aztán lubickolhat nyugalomba. :)

A miénk is nagyon élvezi.

2011. aug. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mi a Balatonnál élünk. Én bevittem a gyerekeket a vízbe. Az egyik 3 hónapos volt, márciusi születésű, a másik 6 hónapos volt, decemberi születésű, amikor először vizeztünk.

A lábukat simán bele lehet lógatni, nem lesz semmi baja. Bár, kérdés hogy szeptemberben milyen lesz a víz. Most nagyon jó:)


Medencébe is simán lógathatod a lábát, vagy magadhoz fogod és kicsit lejjebb merülsz vele. Semmi baja nem lesz.

Szemébe ne menjen a klóros víz, arra ügyelj.



Ja, a gyerekeknek soha semmi baja nem volt a víztől, se a Balatontól, se a medencés vizektől.

2011. aug. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mindenkinek NAGY KÖSZI!
2011. aug. 25. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!