Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislány szobája halvány...

Kislány szobája halvány barna, szerinted gáz?

Figyelt kérdés
Mikkel tudom feldobni, hogy ne legyen fiús? Egyáltalán fiús szín a halvány barna?
2011. ápr. 26. 19:15
 1/9 A kérdező kommentje:
Mármint a fal színe, a bútor is natúr színű.
2011. ápr. 26. 19:16
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a barna az jó fiúnak is lánynak is. Esetleg virágokat lehet a falra rajzolni, vagy napocskát vagy ilyesmiket.
2011. ápr. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Dehogy gáz! Nálunk is hasonló. Alul világos barnás, felül vaj színű. Mi azzal dobtuk fel, hogy vettünk puzzle-t, csajosat, azt kiraktam, amíg pocakos voltam és bekereteztük. Nagyon hangulatos lett! +csajosak a kiegészítőink is.
2011. ápr. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Valami színes bordűrrel körbe a szobán feldobhatod,vannak már falra is csajos matricák,ami még nálunk van,olyan szivacsos anyagból felrakható disney-s minták,sajnos a pontos nevét nem tudom.Nálunk Csőrikés és Némós van.Vettünk lepkéket,virágokat,az pedig szalagra van tűzve és fel van fogatva a plafonra és azok lógnak le neki a szobájában.Csajos függöny...
2011. ápr. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
31%
Majd tud asszociálni a kaksi színére....
2011. ápr. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy tiszta helyen legyen, hidd el a szín már mellékes. A halvány barna pedig hozzá illő bútorokkal ízléses lehet. Na meg ott a kislány, a játékai, a rajzai ragasszátok ki nyugodtan :) Ha meg nagyobb lesz, majd úgyis közölgeti, milyen színű falat szeretne :))
2011. ápr. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz! Egy jó bordűr, függöny, bútorok, szőnyeg... Egyszerűen lányossá teheted! :)
2011. ápr. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Dehogy gaz, sőt én a mogyoróbarna és a barack szín között vacilaltam, utóbbi lett, nem akartam rózsaszínt. Szerintem állatos képekkel fellehet dobni...
2011. ápr. 27. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a hasznos válaszokat! Még nem tudjuk a pocaklakó nemét, ezért választottuk ezt a szint, csak megkaptam a festőtől, hogy nagyon fiús szint választottunk, erre bepánikoltam. De így átgondolva, amiket irtatok igazatok van, fel lehet azt dobni. Köszi!
2011. ápr. 27. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!