Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi ideig fájdalmas a...

Anniebianca kérdése:

Mennyi ideig fájdalmas a szemfog kibújása? Nektek mik váltak be?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 27. 09:10
 1/4 anonim ***** válasza:

szia!

Kisfiam a szemfogakkal nem szenvedett, max kicsit nyűgibb volt. Ilyenkor kapott Nurophent éjszakára, hogy ne fájjon neki, tudjon aludni, nappal meg Dentinoxal kentem neki ha kellett. 1-2 hét alatt kibújt. Nálunk a rágók jövése brutális. Még 4 hátra van:-( 1-2 hónap szenvedés megszakításokkal, nagyon fáj neki, nappal is csak a Nurophen segít, hasmenés, csúnya popsi. Szörnyű, ilyenkor nagyon sajnálom szegényt.

2011. ápr. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kisfiamnak most jönnek a felsők. Már lassan két hete ott látom a jobb oldalinál a fehér pöttyöt, amiből már egy kis gennyes hólyag lett, szóval remélem, hogy napok kérdése, és áttöri az ínyét a hegye.

Ha nagyon szenved, akkor bekenem neki Dologéllel, ha este elalvásnál nagyon nyűglődik, akkor meg adok neki Panadol babyt, hogy legalább aludni tudjon.

2011. ápr. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk egy hónapja jön a lányom 4 szemfoga. Azóta annyi az eredmény, hogy kicsit mindegyik áttört, de nem kívánom senkinek ezt az egy hónapot. Kínzás neki. Nem elég, hogy neki minden foga fáj, még 4 is jön egyszerre. Nekünk ami jó az a Gengigel. Ha bekenem neki akkor mindig kéri utána is, hogy csináljam, szóval szerintem az segít a Manókámnak, hogy nem annyira irritálja a viszketés. ha nagyon fáj neki akkor viszont csak a Panadol segít. Dentinoxot azért nem hazsnálom, mert csak kb 15 percig hat, és szerintem nem igazán jó a lidokain.
2011. ápr. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nalunk Dentinox, de csak ideig-oraig.
2011. ápr. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!