Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnál is ilyen fájdalommal...

Másnál is ilyen fájdalommal járt gyermekénél a szemfogak kibújása?

Figyelt kérdés
Kislányom 15 hónapos. 12 foga kint van és most jönnek a szemfogai. Az éjjel szinte semmit nem aludtuk, keservesen sírt, közben aludt szegénykém, kapott nurofent, akkor nagy nehezen elaludt. Reggel néztem, kint volt neki az egyik felső szemfognak a helye, és a másik oldalon a felső szemfog helyen pedig be van duzzadva. A többi fogzás is megviselte valamennyire, ill. az alvásban zavarta, felsírt néha-néha és cumival lenyugodott, de ez a szemfog katasztrófális. Nálatok is így volt?
2011. okt. 25. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Állítólag ez fáj a legjobban. Én nem tudom, nekem a fiam soha nem volt jó alvó, én nem látok különbséget. Most jön neki egyszerre mind a 4 szemfoga. Hát, annyi, hogy csak velem akar aludni, biztos a fájdalom miatt. Egyébként elalszik egyedül is. (Csak sokszor ébred, sajnos.)
2011. okt. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hajajj! Tudnék én is mesélni! 6 foga jött ki nagyjából 2 hét alatt, azt hittem sose bújnak ki, de szerintem a gyerek is! Nem egy nagy alvó a gyerek, de mikor kibújt az összes, aznap éjjel este8-reggel9-ig aludt, tiszta ideg voltam, hogy beteg, feszt néztem lélegzik-e.
2011. okt. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Na erről én is mesélhetnék.A kisfiamnak most jönnek a szemfogai,meg szegény beteg is,de most nem a betegsége miatt sírt ennyit,hanem a foga miatt.Neki is 12 foga van,a felső kettő szemfog helyén nagyon be van duzzadva az innye.Semmit nem segített a panadol,pedig szokott.Szinte ordított.Már érzem az innyénél a fogát,remélem hamarosan kijön a foga,mert ez már neki is rossz.A többi fogánál is nyűgös volt,de nem ennyire.A rágófogai se viselték meg ennyire.A többi rágófog is ilyen lezs??:(17 hónapos kisfiú
2011. okt. 26. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem. Kisfiamnál az jelzi a fogzást, hogy felborul az alvási ritmusa, sűrűn ébred és nehezen vagy egyáltalán nem alszik vissza. Idáig ez volt, már csak az utolsó 4 foga van hátra. Mindig 4-6 foga jött egyszerre, volt, hogy csak akkor vettem észre, amikor már kint volt. A szemfogai is egyszerre jöttek, szerencsémre nem fájtak nagyon.
2011. okt. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!