Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Első lépés cipőnek superfit...

Első lépés cipőnek superfit cipő az jó?

Figyelt kérdés
Van olyan jó egy superfit cipő mint egy siesta cipő? Cipővásárlás előtt állunk és nemtudom, hogy milyen cipőt vegyek a babámnak. Superfitre gondoltam mert sok mindenkitől jót hallottam róla. Érdemes már elsőre egy számmal nagyobbat venni, vagy az hülyeség? Légyszi akinek van benne tapasztalata írja már meg. Köszi.
2011. ápr. 27. 12:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi azt vettünk, drága volt nagyon de megérte! Nem vettünk neki nagyobbat de így is sokáig hordta!
2011. ápr. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem még jobb is mint a siesta.

Csak ajánlani tudom!

2011. ápr. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jó választás, nekünk is az van. Nem, nem érdemes nagyobbat venni, hiszen magadnak sem veszel nagyobb cipőt, mert nem tudsz benne menni. A superfitnek sokkal puhább, hajlékonyabb a talpa mint a siestának, ráadásul a siesta harántemelős amiről manapság azt mondják, hogy nem kell. Magától fejlődjön a lába, ne legyen alakítva. Mi a jó, mi nem ez úgyis később fog kiderülni, mindenesetre nekem a siesta sokkal kényelmetlenebbnek tűnt mint a superfit. Mindkettőt próbáltuk a lányom a siestában csak botladozott, a másikban simán szaladt. Így nem volt kérdés, bár drágább, de szerintem jobb.
2011. ápr. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólókhoz. Egyébként ne hasonlítsd össze a két cipőt, mert teljesen más. A superfit nem harántemelős, könnyű, hajlékony a talpa, erősített kéreggel. A siestában haránt emelő van, kemény talpú és bokafogós. A kettő között kell döntened, hogy melyik tábornak hiszel, és azután már jöhet a márka is.

Ha viszont minőségben hasonlítod össze, akkor igen, van olyan jó, sőt....

Ha márkaboltba mész, vagyis olyan cipőboltba, ahol jórészt superfitet árulnak, ott van a superfitnek saját lábmérője, vagy a honlapról is ki lehet nyomtatni. Ez alapján be lehet lőni, hogy mekkora kell a gyerkőcnek, ha rááll. Egy számmal nagyobbat semmiképp se vegyél, mint ami kéne neki, mert az sem tesz jót a lábának. Azt mondják, hogy 5-7 mm-rel kell, hogy hosszabb legyen belül a cipő, mint a gyerkőc lába. De ha körberajzolod és kivágod papírból mindkét talpát, úgy hogy áll rajta, az is nagy segítség cipővásárláskor.

2011. ápr. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ma már a Siesta se gyárt harántemelős cipőket!A múlt héten vettem a fiamnak és direkt néztem nincs benne!A fiamnak a superfit nem ment rá a lábfejére!Egyébként én a talpa hajlíthatósága között semmi különbséget nem vettem észre de ez lehet csak én gondolom,Brendonba(is)néztük!

Kedves Kérdező!Itt tájékozódhatsz:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2011. ápr. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. ápr. 27. 14:33
 7/7 Biokuckó Láb Shop válasza:
Bár már több, mint egy éve tették fel a kérdést, de igen, a superfit az egyik legjobb cipő, főleg ha első lépésről van szó, ugyanis nagyon puha-rugalmas a talpa :)
2012. jún. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!