Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Utólag gondolkoztam, lehet...

Utólag gondolkoztam, lehet rosszat csináltam? Ugye nem lesz baja a babámnak?

Figyelt kérdés
Bolognai-t készítettem neki ebédre, dupla adagot akartam,hogy holnapra is legyen. Husiból bele is raktam egy jó nagy evőkanállal, viszont a tészta+szósz mégsem lett dupla,és a lánykám megette ebédre. Elég szétszórt napom van és csak msot esett le,ugye nem lehet tőle baja???9.5 hónapos
2011. aug. 22. 15:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz semmi baja tőle!
2011. aug. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

LAZITS!!!!!! :)


Az égvilágon semmi baja nem lesz, basszus, a gyereknevelést nem szabad ilyen karótnyelt módon, mindent méregetve, centizve csinálni, mert bedilizel te is meg a gyerek is!!!


2 gyerekes anyuka

2011. aug. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan, mi baja lenne?!

Ahogy a második válaszoló írta, nyugodj meg kicsit! Nem lehet minden butaság miatt aggódni... :)

2011. aug. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne vele? Jóllakott és kész. Ha sok lett volna neki nem ette volna meg. Csak húst evett nem ciánt!
2011. aug. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ettől baja tuti nem lesz.
2011. aug. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
így van, mi történne? hústúladagolást nem fog kapni, vedd lazábbra kicsit mert be fogsz dilizni :/ nem történt semmi, gondolom ízlett neki :)
2011. aug. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi:):):)

Általában nem vagyok parázos, de ez msot úgy beijesztett:):) Köszi a nyugtató szavakat

2011. aug. 22. 15:41
 8/8 anonim ***** válasza:
70%
Annyi fog történni esetleg, hogy a több hús miatt jó kis "ragadozó" szagú lesz a széklete, szóval ne lepődj meg, ha kicsit szagosabb lesz a pelus tartalom, mint egyébként!
2011. aug. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!