Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hülyeséget csináltam, hogy...

Hülyeséget csináltam, hogy nappal adtam viburcol kúpot babámnak? Más is adott már nappalra?

Figyelt kérdés
Már napok óta éjszaka is ébred, de csak álmában sír, a két felső jön neki. Még sose adtam Viburcolt. Ma reggel felkelt fél 8-kor, és azóta sírt visítva, bármit csináltam, adtam neki. Adtam neki egy kúpot végül, és már régóta alszik, sose aludt ennyit délelőtt. Normális, hogy így kiüti?
2011. okt. 7. 11:08
 1/3 anonim ***** válasza:
igen. normális enyhe nyugtató hatásu legalabb kialussza magát. Én is volt már hogy adtam hiszen 4 foga jön most egyszerre.....sajnos de én leginkább este szoktam adni... nappalra csak akkor ha tényleg nincs más kiút és még a kinti séta se hatásos
2011. okt. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem csináltál hülyeséget. Sokkal jobb hogy adtál neki, minthogy hagytad szenvedni. Te is veszel be gyógyszert ha fáj a fogad. Ráadásul ez nem is igazán gyógyszer. Van amelyik babánál nek is hat, szerencsétek van, hogy nektek ér valamit. Egyébként azt hiszem óránként lehet adni, vagy hogy (a papírján rajta van) úgyhogy egytől nem lesz gond.

Egyébként szerintem azér alszik ilyen sokat, mert éjjel nem tudta rendesen kialudni magát (irtad, hogy sirt) meg ez az idő is elnyomja.

Nyugi szerintem jól csinálod!

2011. okt. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, megnyugodtam, csak hirtelen nagyon furcsa volt, mert először adtam neki. Mindenhol azt olvasom, hogy éjszakára adták.

Azóta persze felkelt, és megint nem akar aludni, de most már jobb a helyzet, legalább nem sír. Majd estére kidől.

2011. okt. 7. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!