Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Peg Pérego (Mamas & Papas)...

Peg Pérego (Mamas & Papas) MPX Travel system babakocsiról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
nem találom, hogy mennyi idős lehet ez a kocsi (mióta gyárt ilyet a cég). ezt konkrétan egy gyerek már használta, gondolom, kb. két-három éve vehették... ha valaki tudna ebben segíteni, azt is megköszönném, de egyébként minden tapasztalat érdekel.
2011. ápr. 28. 14:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Szeintem klassz kocsi lehet, nekünk Peg Perego pliko P3 volt. Ez is olyasmi, csak a P3 esernyő alakúra csukható. Úgyhogy szerintem ez is jó lehet.

Ha jól tudom, 2000-2001 óta gyártják a kocsit, de a Peg Perego már nem forgalmazza, csak a Mamas & Papas.

Megkérdezhetem, hogy ez miért olyan fontos?

2011. ápr. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem fontos, csak szerettem volna a gyártónál is megnézni, hogy miket írnak róla, de a honlapon csak a legújabb verziók szerepelnek... gondoltam, ha találok korábbi katalógust, hátha abban több minden le van írva.
2011. ápr. 28. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!