Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megosztaná velem valaki a...

Megosztaná velem valaki a tapasztalatokat a Giordani 3PER8 Travel System babakocsiról, vagy a Baby Point Mark4 2009 kocsikról?

Figyelt kérdés
Mennyi idős kórtól lehet ezeket használni és ami nagyon fontos, mekkora a súlyuk??! Ez nagyon lényeges, de sehol nem találok pontos infókat! Esetleg van konkrét bababolt ahol meg is tudom nézni őket?
2009. aug. 27. 21:02
 1/8 anonim ***** válasza:
A giordani 9,5kg,mózessel 13.ajánlani tudom,nagyon könnyű.Nekünk az a 3per8 van,ami mózes,sportkocsi,és hordozó egyben.A travel system ha jól sejtem az ami sportkocsi és hordozó csak?A hátsó támla fektethető ugyhogy lehet egész pici kortól is,ülteteve fél évestől,ha már stabilan ül,egyébként 4fokozatban dönthető.A mi babánk 3 hónapos,a hordozóba még belefér,de a lábai kicsit kilógnak.A hordozó egyébként olyan 5-6kg.
2009. aug. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is Giordanink van. Könnyű, könnyen összehajtható, amiért nem szeretem, mert nem elég széles a baba vállánál (a hordozó és a sporkocsi része). Mi 5,5 hónaposak vagyunk 7 kg-osak, de már nagyon nézem hogy szűk lesz neki hamarosan.
2009. aug. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Uhh....mi még csak 2,5 hónaposak vagyunk, de már most 7 kg!!! :D Akkor lehet kicsi lesz....
2009. aug. 28. 19:21
 4/8 anonim ***** válasza:
Második válaszoló,aspotkocsi rész is olyan szűkös vállnál?És télen bele fog férni lábzsákostól?
2009. aug. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Szia!


Nekünk is a Giordani van és imádjuk, könnyű, könnyen kezelhető és a kislányom is nagyon szereti.

ő is elég nagy baba, a mózest már 3 hónapos korában kinőtte, így átkerült a sport részébe.

Azt nem tudom hogy melyik bababoltban árulnak ilyet, de a Gubacsi úton van a márkaboltjuk. www.babauniverzum.hu a címük

2009. aug. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Második vagyok. Mi Nyíregyházán vettük a kocsit. Most megmértem a sportkocsi vállrészénél 30 cm széles. Mi most 5,5 hónaposak vagyunk és 25 cm körüli vállszéleséggel bírunk. : ) Szóval necces,hogy télen jól felöltözve bele fogunk férni kényelmesen....
2009. aug. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Megint második vagyok. A barátnőmnek Inglesina kocsija van, ajánlani tudom. Hasonlóan könnyű mint a Giordani, ugyanúgy kiskerekű, 3 részes. Neten keress rá, hogy hol tudod megszerezni. [link]
2009. aug. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi a válaszokat! :)

Annyit még meg tudnátok mondani, hogy a "nagyon könnyű" pontosan mennyi kg-ot jelent? Mert sehol nem láttam neten sem feltüntetve, sok helyen csak annyit írnak, hogy extra könnyű, meg hasonlók, de az pontosan hány kg? !

2009. aug. 30. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!