Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől jöhet vissza az étvágy...

Mitől jöhet vissza az étvágy a 22 hónapos kisfiamnak?

Figyelt kérdés
Sokáig beteg volt, mandulagyulladás. Három antibiotikum hozta csak helyre.Kb: egy hete alig eszik valamit. Ma is voltunk dokinál, rendbe jött a torka, kapott Cebion cseppet, hogy megjöjjön az étvágya, de nem igazán sikerült idáig (3 napja adom neki). Mit adjak neki, hogy vissza jöjjön az étvágya? Nagyon jó étvágyú volt ezelőtt. Kérlek segítsetek!!!!!
2011. ápr. 28. 15:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ne aggódj,pár nap és a régi lesz! :)

A Cebion mellé adhatsz neki Béres cseppet vagy én Vitacolan szirupot szoktam a kisfiamnak adni.

2011. ápr. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyet értek az első válaszolóval,én is Béres cseppet adok a Cebion mellé. Az én kisfiamnak is mandulagyulladása volt, és hörghurutja, két hétig volt beteg. Miután elkezdtem adni neki a Cebiont és a Béres cseppet kb. a 4-5. nap után már visszatért az étvágya.
2011. ápr. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!