Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sportbabakocsit vennék, mire...

Sportbabakocsit vennék, mire figyeljek oda?

Figyelt kérdés
Ilyet néztem ki [link]
2011. ápr. 28. 23:52
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
brendon, váci úton kívül hol találok még nagyobb választékot?köszi előre is!
2011. ápr. 28. 23:55
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Hogy meg legyen minden kereke, és ha lehet automata sebváltóval rendelkezzen, hogy ne legyen nehéz egy gyereknek vezetni. Két légzsák is fontos, az abs elhanyagolható.
2011. ápr. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
ez igazán hasznos válasz volt, nagyon köszi...nincs jobb dolgod?nincs mi...
2011. ápr. 29. 00:09
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Ne haragudj, csak tudod 100 ember van a kezeim alatt, nagyvállalkozóként most értem haza, épp befejeztem egy új fejlesztést, fel mérgeltek nagyon, plusz jön egy olyan kérdés ami teljesen felesleges. Minél drágább egy babakocsi, annál jobb. A Brendonban meg amúgy sem kapsz rosszat. Még egyszer bocs.
2011. ápr. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
...:)
2011. ápr. 29. 00:16
 6/11 anonim ***** válasza:

Az attól is függ, hogy mire használod. Pl. ha BKV-val közlekedsz, legyen könnyű, könnyen csukható-nyitható, vállra akasztható.

Ha autóval jársz, legyen kicsi (vagy lapra csukható.

Ha vásárláshoz használod, akkor a bevásárló háló legyen nagy, könnyen pakolható és strapabíró.

Ha nagy a babád, akkor azt is figyeld, hogy általában a sport kocsik 15 kg-ig terhelhetők.

Télre van-e hozzá lábzsák, esővédő, stb.

Ha "terepre" mész, akkor a kerekeire érdemes figyelni, hogy bírják a nehéz terepet is, míg ha csak városban közlekedsz, elég a kicsi kerék is, csak könnyen irányítható legyen.

A magasságod is vedd figyelembe, ha nagyon magas vagy, kényelmetlen egy alacsony babakocsit tolni, és fordítva.

Ja és érdemes a gyereket is "belepróbálni, hogy kényelmesen elfér-e benne, mondjuk télen nagykabátban...

Hát ennyi jutott eszembe hirtelen :)

2011. ápr. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ja és még egy, ha aludni szokott a babád a babakocsiban, akkor legyen dönthető is :)
2011. ápr. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én világ összes sportbabakocsiját kipróbáltam a boltokban az elmúlt 2 hónapban!!!!

Végül megszületett a döntés!És a legjobb döntés volt...

3 hete használom és egyszerüen fantasztikus!

Majdnem vízszintesig dönthető,stabil ,állítható a lábtartó,a kupola majdnem a karfáig lehúzható,semmilyen szögből nem süt be a nap,téliesíthető,könnyű felkapni ha lépcsőn kell vinni,nagyon kicsire csukható.UV szűrős.Egyszerűen tényleg fantasztikus.Jó nagy a bevásárló kosara,egy kézzel irányítható!


[link]

2011. ápr. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
hú ez jól hangzik:), a váci úti brendonban vetted?
2011. ápr. 29. 12:21
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem!Debrecenben!De központi a dolog,tehát bármelyik Brendonban van!Érdemes megnézni,hodd el nem fogsz csalódni!
2011. ápr. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!