Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kuki téma! Ti mozgatjátok...

Kuki téma! Ti mozgatjátok rajta a bőrt, mikorra fog az feljönni?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 29. 11:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia.Én fürdetésnél vissza húzom neki rajta picit a bőrt.de azért mert kitisztítom alatta ami lerakodik. 2 éves korig kell tejesen vissza jönnie a bőrnek.
2011. ápr. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
énis huzogattam/huzogatom a mai napig neki,már 4 éves,de nem jön neki hátra a bőr!de az urológus azt mondta várjunk még a műtéttel.
2011. ápr. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

NEM kell 2 éves korára visszajönni!!!

A fiamnak 2 évesen egyáltalán nem volt mozdítható, 3 éves korára tökéletesen feloldódott a letapadás minden beavatkozás nélkül!

Soha nem húzogattam, többet árt mint használ.

2011. ápr. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mindegyik kisfiamnak húzogattam gyengéden fürdésnél a víz alatt. Csak addig, még könnyen hátrament. A két nagyobbnak egy éves korukra teljesen hátra ment a bőr. A legkisebbnek ötéves korára sikerült elérni. Ez néhány hónapja volt, most már mindegyikük saját magának mossa. :)
2011. ápr. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Állítólag amíg nem szobatiszta, addig nem kell húzogatni a kukiján a bőrt.
2011. ápr. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat!
2011. ápr. 29. 12:19
 7/9 anonim ***** válasza:

fél éves koráig nem nyúltam hozzá, attól kezdve egy icicpicit hátra húztam és megmostam neki (mármint vízzel lelötybötyöltem). 1 éves korában nézte az orvos, teljesen hátra lehetett húzni, azóta minden este rendesen mossuk neki.


ez a mozgatás meg tornáztatás olyan buta dolog szerintem, élettanilag van letapadva, nincs mit tornáztatni ezen, ha már nagyobb a babád húzd hátra a bőrt addig míg engedi és mosd meg, de arra nagyon vigyázz nehogy berepedjen a bőr!

2011. ápr. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 lilla ágnes ***** válasza:
nekünk a gyermekorvos mondta hogy kiskorától kell mikor vittem tanácsadásra mindig teljesen felhúzta neki és mondta hogy minden fürdetésnél ugy csináljam szerencsére nem vol neki semmi baj most 3 éves mulott és teljesen feljön neki mindig fürdetésnél
2011. ápr. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A fiam 1 éves múlt, azt mondta a doki hogy gyengéden húzogassam hátra neki, 1 hónapja csinálom hetente 3-4x de egyelőre semmi változás. Majdcsak feljön... pisilésben nem zavarja, úgyhogy nem sürgős.
2011. ápr. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!