Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megváltozott a Libero pelenka?

Megváltozott a Libero pelenka?

Figyelt kérdés
Régebben Liberot vásároltam, azonban az utóbbi két hónapban mást vettem. Tegnap visszatértem a Liberora, és kicsit meglepődtem. A pelenka fodros része szinte hiányzik, a láb közötii részen, szinte csak a gumis rész van. Így néz ki mostanában, vagy csak én fogtam ki hibás szériát? Ilyenkor mit lehet tenni?
2011. ápr. 29. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk kb havi egy csomag mega pack fogy el, tehát viszonylag rendszeresebben veszek. Egy időben volt olyan széria, aminek hátul hiányzott a gumírozása, azokat visszaküldtem és kaptam helyette másikat, korrektek és gyorsak voltak (7-8 db hiányzott, de teljes csomagot küldtek).
2011. ápr. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezen már én is gondolkoztam...Újszülött korától egy-két kivétellel csak Liberot veszünk, de szerintem egyszer sem volt ugyanolyan egy-egy csomag. Néha elég selejtesnek tünnek. Nem is gondoltam a visszaküldésre, de én is megfogom tenni.Azért a fenébe is, ha már olyan drága...
2011. ápr. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én olyannal találkoztam,ami újszülöttnek való volt,de semi jelzés nem volt magán a pelenkán,hogy ez milyen márka,se szín,se minta,se írás,ráadásul mindig kifolyt belőle minden,cserélhette több réteg ruhát+ágyneműt:S azért gondolom legalább márkajelzés van rajta,nem??biztos vmi tök mást raktak bele...
2011. ápr. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Milyen méretet vettél?

Egyébként anno én is vettem hibásat. Még a newborn méretből, és semmi nem volt a peluson, fehér volt az egész, hátul gumi nélkül. Sajnos akkor még nem tudtam, hogy küldenek helyette jót, ha jelzem nekik a hibát. :-(

Azóta találkoztam már hátsó gumirozás nélkülivel is, de ezt időben észrevettem, és visszavették, cserélték a boltban. (4-es méret, megapack) A lényeg, hogy 3 nyíl legyen a csomagoláson jelölve a pelenkán! 2 oldalt, 1 hátul. Amin nincs hátul zöld nyíl, annak a dereka hátul nem gumis!

2011. ápr. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Újszülöttet vettem,semmi,de semmi jelzés nem volt rajta,nemhogy a Libero felirat,semmi nyíl.

Asszem gumis se volt.De azt tudom,hogy nem mertem már éjszakára ráadni:)

2011. máj. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!