Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen a baby design mini...

Milyen a baby design mini babakocsi? Könnyen össze lehet csukni, könnyű vele közlekedni, emelgetni? Kényelmes a babának, elég tágas?

Figyelt kérdés

Buszon szeretnék vele utazni, azt írják a legkisebb lapra csukható kocsi, ahogy a méreteit elnéztem nem nagyobb mint egy esernyőre csukható kocsi .

[link]


2009. márc. 7. 13:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is ilyen kocsit szeretnék venni,sok anyuka dícséri.De nem olyan egyszerű a dolog mert még nem találtam olyan boltot Pesten ahol meg is tudnám nézni.Bezzeg neten keresztül szinte mindenhonnan meg lehetne rendelni....

A 6,5 kilójával egész könnyűnek ígérkezik és már láttam katalógusban az új színeket is.Elvileg jövő hét csütörtökön érkezik áru az egyik boltba, elmegyek megnézem , mert láttatlanba nem szeretek vásárolni.

2009. márc. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!