Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki vásárolt mostanában autósül...

Ki vásárolt mostanában autósülést?

Figyelt kérdés
Végigolvastam többmindent, mégsem jutottam előbbre milyet vegyek. Van-e Bp-en olyan bolt, ahol szakemberek tudnak majd segíteni? kb 30.000 ft-ig mennék. Vett valaki mostanában ilyen árkategóriában? Ha igen, milyet, és mi a tapasztalat?
2009. márc. 7. 14:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi Bp-ről rendeltük neten a Mária Bababoltból az autósülésünket. Januárban. Az alábbi linken bemásolom neked a típusát. Nagyon örülök hogy ezt választottuk mert szuper. Csak pozitív tapasztalataink vannak. A kislányunk is imádja. Igaz hogy mi isofixeset vettünk és az drágább volt de van ugyan ez a márka és típus isofix nélkül is. És nektek meg van az az előnyötök, hogy akár el is tudtok menni és személyesen kipróbálni, megnézni. Ráadásul személyes átvétel esetén további kedvezményt ad a bolt. Sok sikert.


[link]

2009. márc. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szia

mi ezt vettük, nagyon elégedettek vagyunk vele, van több színben, E4-es, tehát megfelel a legújabb biztonsági előírásoknak, nagyon rendes, segítőkész a srác is aki árulja

[link]

2009. márc. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az előttem válaszolóval egyetértek ,nekünk is ilyen van és nagyon jó. Ha a vaterát meg akarod kerülni:

www.tikotiko.hu

2009. márc. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi vettünk ferrari-t, az pont 30.000.-Ft körül van.

Sztem nagyon jó!

[link]

2009. márc. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi már régebben vettük a miénket, de ha tehetném már nem olyat vennék.

A lényeg szerintem az (bár nem írtad mekkora méretű kell) , hogy ha újszülött bébinek kell, akkor olyan legyen ami vízszintesig dönthető, azt hiszem bölcsőfunkciónak hívják, mert ami csak kicsit dönthető abba összecsúszik a bébike.

Márkát sajnos nem tudok, de talán találsz valamit a neten.. Érdemes a www.brendon.hu -n körülnézni és ha ott tetszik valami akkor már rá tudsz keresni, mert azért a brendon nem olcsó, de nagyon nagy a választék.

Üdv.

2009. márc. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tetszik a Ferrari ülés. Nem tudod, ki lehet próbálni valahol? Látatlanban mégsem venném meg. Köszi a tippet!
2009. márc. 7. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!