Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam már 3 napja nem eszik...

Kisfiam már 3 napja nem eszik fött kaját, mindig ellöki, és sir, csak kenyeret kér, reggel, délben, este. Normális ez? Nem lesz baja? 15 honapos

Figyelt kérdés
már tiszta ideg vagyok,mindennap fözök,stb,nincs egy szabad percem se,mert keresem hogy neki mi a jo,és ezt kaőpom cserébe.annyira bánt hogy nem eszik,amit fözöm.eddig semmi probléma nem volt,söt nagyon jo evö volt.fogacska már 16 kinnt van.többit nem tudom követni,nem engedi hogy megnézzem.
2011. ápr. 29. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom 13 hónapos, mostanában ő is ezt csinálja. A kenyér jöhet minden mennyiségben, de a főzeléket nem, vagy csak nagyon nehezen tukmálom bele. Gőzöm sincs, mi baja. Talán a foga, mert neki még csak 4 van.
2011. ápr. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ne idegeskedj ezen. Pár nap múlva megunja a kenyeret. Csak igyon sokat, nehogy szorulása legyen.


Nővérem kiskorában hetekig csak kefirt volt hajlandó enni. Megmaradt. ;)

2011. ápr. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát pont ez a baj,nem igazán van azota kaki se,eddig mindennap volt,most márcsak 2-3 naponta,és akkor oriási adag.a másik meg azhogy igy hogy adjak neki elegendö vitamint,zöldséget,gyümölcsöt,ha nem kéri?kenyértöl nem fog fejlödni,rendesen
2011. ápr. 29. 21:51
 4/6 anonim ***** válasza:

Elhiszem hogy ideges vagy...nekem a lányom (17 hós) csinálja ezt 4 napja!! nem beteg, fogat se látok készülőben de egyszerüen nem hajlandó enni semmit csak kenyérhéjat meg üres kenyeret rágcsál el vmennyit, ill. elhanyagolható mennyiségű ropit...

Már próbálkoztam sóssal, édessel, főzelékkel, husi, krumpli külön együtt, mindent felvonultattam mindhiába..

Mondjuk jó húsban van szép nagy baba, szóval ilyen téren nem félek, de egyszerüen nem tudom hova tenni ezt a dolgot, meg hogy ráhagyjam majd eszik egyszercsak, vagy erőltessem??

2011. ápr. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Itt a kérdésem amit nem olyan rég tettem fel,olvasd el a válaszok lehet kicsit megnyugtatnak,és ne idegeskedj,nem fog éhen halni,ha éhes megeszi majd. èn összefözök minden finom zöldséget összeturmixolom és beleduggatom,naponta legalább 1-szer,és friss gyümölcsöket is,az meg a tejpépjébe belekeverem,igy minden nap megvan a zöldség és a gyümölcs. A többi meg ....ahogy esik ugy puffan....


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgye..

2011. ápr. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nálunk is ez megy még mindig, de napról napra hétről hétre változik a dolog,

15 hónaposan kezdődött, addig szó szerint mindent megevett

most 21 hónapos, a kenyér, a rizs, a sültkrumpli, az üres tészta, meg a csoki menne egész nap :(( főzelék felejtve teljesen

van olyan nap, hogy ő sem akar enni semmi normálisat, de van hogy eszik, pl korábban imádta a banánt, napi egyet betolt, azt egyszer csak vége, nem kellett neki, nem evett vagy 2 hónapig, aztán egyik nap kérte, és megette az egészet

szóval én is be voltam parázva, még kérdést is kiírtam, sőt dokival is beszéltem, ő azt mondta hagyjuk rá, majd megunja, és eszik mást

már látom, hogy gyorsan változnak, majd elmúlik ez az időszak is, annyit tehetsz, hogy adsz neki vmi multivitamint meg c vitamint

2011. ápr. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!