Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hós elmúlt a babám, már...

10 hós elmúlt a babám, már csak reggel és este kap tápit. Hogyan tovább? Reggelinek mikor kezdetek pl. kenyeret adni?

Figyelt kérdés
Ez is úgy fog menni, mint a déli és délutáni tápi kiváltása? Először kenyérke, majd rá tápi, és egy idő után már nem kell más, csak szendvics? Mikor tudom, hogy jól lakott és nem kell tápi már? És az esti hamit hogy váltottátok ki? Vagy azzal még ráérek?
2010. jún. 21. 09:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, ahogy írod :) Már most is adhatsz mellé mást, de 1 éves korukig mindenképp fontos a napi legalább fél L tej alapú étkezés. Később is fontos, amikor már nem tápszert hanem tejet kap. De én még jó ideig tápit fogok neki adni

13 hós baba anyuja

2010. jún. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én úgy csinálom, hogy reggel mikor felkel rögtön kap 150 mili tápot 6:30 kor.

8:30 reggeli Kis kenyér valamivel vagy péksüti és tea

11 kor joghurt

13 kor ebéd

5 kor uzsonna

7-8 kor vacsi kenyér valamivel vagy péksüti majd fürdés

8:30 ismét táp

2010. jún. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tudom azt mondják hogy inkább többször, keveset kapjon a gyerkőc, de ezt a napi 7-8 étkezést kicsit soknak találom :)
2010. jún. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, én is megszámoltam, hányszor eszik az a baba..sok. Meg hát előbb adjuk a szenyót, utána ha még éhes tápit, nem?
2010. jún. 21. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!