Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen elektromos hintát...

Milyen elektromos hintát vennétek újszülöttnek? A 3 pontos biztonsági övesek mennyire biztonságosak? Miért nem dönthetőek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Milyen elektromos hintát vennétek újszülöttnek és használtan mennyiért?

Van ez az előre-hátra, jobbra-balra hintáztató 3 pontos biztonsági öves és fejszűkítős, ez dönthető.

Ezek a 3 pontos biztonsági övesek mennyire biztonságosak?

Van olyan, ami csak előre-hátra hintáztat, 3 pontos öves és fejszűkítős és van 5 pontos biztonsági öves, de ezen meg játék nincsen.

Hogy lehet, hogy nem dönthetősek?

Köszönöm, ha válaszoltok!!!


2011. ápr. 30. 11:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Húúúú nem tudom minden kérdésedre a választ sajnos.Én fp esőerdő hintát vettem,használtan volt 25 ezer,ugyan ennyiért adtam is el,mikor már kinőtte a kislányom.2 hetes korától használtuk,nagyon szerette.Biztonságos volt,sosem volt vele semmi gond.Szerintem ha veszel,a fischer price nagyon jó,több fajtája van.
2011. ápr. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A fp esőerdő hintából van, ami csak előre-hátra és van, ami oldalra is hintáztat. Nektek ez utóbbi volt? Ennek olyan furcsa a képe, mert az állványon is változik a hinta. De milyen oldalra hintázni?

Ez is 3 pontos biztonsági öves?

Amiket felsoroltam mind fischer price, de láttam a Graco-tól olyant, ami 5 pontos öves és dönthetős.

Köszönöm.

2011. ápr. 30. 13:34
 3/6 anonim ***** válasza:

ha nem haragszol én nem javaslom.

a saját érdekedben.

megveszed a babának a hintát-

a végén kisem tudod venni belőle majd úgy fog elaludni ha

csak lesz ami ringatja.

tapasztalat.

ezt a 25 ezer forintot inkább költsd hasznosabb dolgokra.

de ez csak egy vélemény.

2011. ápr. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok,nekünk elaludt a baba magától is,nem szokott hozzá a hintához.Viszont ha sirt,beletettük,és megnyugodott.Nekem segitség is volt,és a baba is jól érezte magát.Teljesen jó hogy oldalra is ringatja.Esetleg ha van lehetőséged rá,vidd el a babát egy boltba,pl brendon,és ott ki tudod próbálni.Bár ugye attól is függ mekkora babát teszel bele,én látatlanban vettem,még ne született meg,de nagyon jó döntés volt.
2011. ápr. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]

Ilyen volt a miénk.

2011. ápr. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az fp esőerdő hintázik oldalra és előre hátra is.Dönthető 3 fokozatban, de nem vízszintesre, kb annyira mint ha babahordozóban feküdbe.Mi már 5 hónapja használjuk, 7 hós a babám. Nagyon jó, és szereti. Ez a hozzászokás szerintem hülyeség. Nagy segítség néha.
2011. máj. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!