Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babátoknak vettek a rokonok...

Babátoknak vettek a rokonok ajándékot és felköszöntötték a fél éves szülinapján?

Figyelt kérdés
Vagy csak én vagyok emiatt szomorú...
2011. ápr. 30. 14:41
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Milyen az a fél éves szülinap?
2011. ápr. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
felénk sem tartanak ilyesmit
2011. ápr. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
6 hónapos lett: fél éves.
2011. ápr. 30. 14:45
 4/24 A kérdező kommentje:
Tényleg én vagyok érzékeny...
2011. ápr. 30. 14:45
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Ezért ne legyél szomorú, nálunk senki nem köszöntötte, de nem is szokás.Viszont minden hónapban felhívnak a rokonok telefonon azon a napon, amikor született.Nem esik rosszul, mert eszembe se jutna.Szinte mindig hoznak neki valamit.Kapott ajándékot húsvétra, kapni fog májusban a keresztelőre, most vett nekünk anyu turmixgépet, és mindig mindenki hoz neki valami apróságot, ha mást nem, popsitörlőt, vagy pelust.Ettől többet nem is kívánhatnék!Néha már szólnom kell, hogy ne hozzanak ennyi mindent.
2011. ápr. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
enyém fiam jövő héten lesz fél éves, de meg sem fordult a fejemben. bár tőlünk szinte minden hófordulóra kapott valamit. többnyire ruhát, merthogy havonta nőtt ki egy méretet :-) most már lelassult a hossznövekedése és húsvét is most volt. szerintem ez nem lesz szülinap
2011. ápr. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Jó neked. Nálunk ez sajnos agyon nem így megy. én azt hittem legalább felhívnak, vagy sms... :-( ez akkor családdfüggő
2011. ápr. 30. 14:47
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor milyen gyertya van a tortán? 1/2 ?


Úgy látszik én vagyok elmaradott, de nálunk újszülöttet keresztelőn köszöntik a rokonok, legközelebb pedig 1 éves korában.

2011. ápr. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem,nekünk eszünkbe se jutott(2 fiunk van),hogy fél évesen köszönteni kellene a gyerekeket.Szerintem az nem szülinap,hanem csak hónap forduló.
2011. ápr. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez tényleg családfüggő, nálunk csak szülinap van, a névnapot én mondtam, hogy köszönöm, nekem ne tartsák(mármint csak az enyémet). Szóval, minden ház más.

Azért ne legyél szomorú, remélem, kicsit mosolyra derülsz majd, én üzenem a kicsinek, hogy :

Boldog féléves szülinapot, sok puszit, és nőjön nagyra :)

2011. ápr. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!