Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Belement a babám szemébe egy...

Belement a babám szemébe egy apró hajszál. A sajátja. Hogyan szedjem ki, hogyha semmije nem lóg ki? Lassan fél napja ott van, nem pislogja ki. Nem lesz baja tőle?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék a szemébe nyúlni, de olyan rossz nézni (őt szerintem nem zavarja). DE nehéz elhinni, hogy nem bántja, amikor én még egy szöszre is dörzsölöm a szemem. Szerintetek mit csináljak?
2011. ápr. 30. 17:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem mikor 2-3 hónapos volt a Kicsi mindig belement a szemébe a szempillája, sose szedtem ki, magától kijött, szerintem nem érdemes piszkálni, majd kipislogja! Legfeljebb ha nagyon a szélén van ki tudod szedni óvatosan, de mondom én sose szedtem ki neki.
2011. ápr. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerrintem se piszkáld, ha öt nem zavarja.
2011. ápr. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
fellforralt kamillás víz, lehűtöd, steril gézlapot mártasz bele, vagy textil pelus csücskét és megpróbálod kitörölni, ha nem jön ne erőltesd
2011. ápr. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
esetleg fiziológiás sóoldattal belecsöpögtethetsz, h nézzen lefelé és pislogjon sűrűn... akkor bele sem kell nyúlni.
2011. ápr. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezt én tettem föl régebben. Végül tényleg kijött magától! http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..
2011. ápr. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem az anyum egyszer kiszedte a szempillát a szememből,tartott vagy egy órát,és azóta is véraláfutá van ott egy darabon a szememen,szörnyű volt.Senkinek nem ajánlom.
2011. ápr. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Kisfiam szemébe is belement egy hajszál, ami áterte a látszó szemgolyó felületét. Hetekig volt a szemében. Engem már az őrületbe kergetett. De magától kijött. Babát nem zavarta. 2,5 hónapos volt
2022. szept. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!