Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól fűrdettétek elöszőr...

Mikortól fűrdettétek elöszőr úgy a babátokat, hogy nem volt baj, hogy belement a fülébe a víz? Elfektethetem a nagykádban?

Figyelt kérdés
5,5hónapos, de még mindig nagyon figyelek, hogy nehogy belemenjen.
2010. nov. 1. 07:38
 1/5 anonim ***** válasza:
1 hónapos korától fektettem bele a kádba, akkortól fürdettem a mi kádunkban. A baj nem azzal van, hogy a fülébe megy a víz, hanem hogy ne kapjon fürdés közben sem utána huzatot.
2010. nov. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A fiam 2 hónapos korában nyaralni mentünk, és a medencében is lubuickolt, így a fülébe is ment víz!Most 5 hónapos, és simán belefektetem a kádba!Különben hogy mostad eddig a fülét, ha nem érte a víz?Ugyan úgy kifolyik neki a víz mint neked.Nyugodtan belefolyhat!

(A kérdésem nem bántó jelleggel írtam, csupán kíváncsiság)

2010. nov. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! 3-4 hós koráig én is nagyon figyeltem, hogy ne menjen bele. Olyan kiskádja volt, aminek meg van emelve a fejrésze, így nem volt nehéz odafigyelni. Persze megmostam neki, de nem tocsogó vízzel, hanem nedves textilpelussal. Amikor kinőtte azt a kádat, már "normális" kiskádja van, abban úgy fekszik, hogy a feje alá hajtogatok egy törölközőt, hogy ne menjen a szájába a víz. A fülébe minden fürcsinél belemegy, a törölközője csücskével szoktam utána kitörölni. A védőnő azt mondta, nem baj, nem lesz tőle begyulladva ha mindig kitörlöm. Most 11 hós, és nem volt még baja a fülének.
2010. nov. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Én nem hagyom,hogy belefolyjon a víz.7 hónapos lesz,de már két fülgyulladáson vagyunk túl.Hiperérzékeny.Én mindig vattát teszek neki bele.Igaz,biztos ezen is jut át némi víz,de mégse direktbe bumm bele.Alig várom már,hogy üljön biztonságosan....
2010. nov. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!Nedves textil pelussal mostam/mosom ki én is a fülét csak már annyira élvezi a fürdést,hogy nem akarom egy kicsit sem korlátozni a pancsiban, azért mert fogom a fejét.:)Persze eddig is belement egy kis víz a fülébe, de mégsem ugyan az,mintha nem fogom. Akkor mától mehet az önfeledt pancsizás:)))...remélem nem lesz fülgyulladás.
2010. nov. 1. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!