Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Müllerben miket szoktatok...

Müllerben miket szoktatok babátoknak vásárolni? SAját termékek jók?

Figyelt kérdés
Jövőhéten el akarok nézni, nem jártam még, tapasztalatokra lennék kíváncsi?
2011. máj. 1. 12:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Tápszert nem ott veszem, kivéve ha akciós, mert az a Rossmannban olcsóbb szokott lenni (milupa-jó éjszakát).

De a tejpépeket általában ott veszem, mert a nagyobb kiszerelés olcsóbb, és a Bebivitával nekem semmi bajom, volt, hogy azt vettem, szerintem jó. Milupa 1200,- körül van, az 500 grammos, a Bebivita 1000,- körül a 600 grammos kiszerelés, a milupából több féle van.

Bébiételt nem veszek, soha nem ette meg a lányom.

Desszerteket szoktam venni, meg joghurtot (nestlé, milupa).

Játékot is vettünk neki, fél áron. Meg néha csokikat szoktunk venni, sokszor az is olcsóbb mint a Tescoban, Corában stb.

Meg dekorációs dolgokat is vettem már ott.

Ja és a fizetett összeg 3%-át visszakapod blokk formájában, így a következő vásárlásnál levonják, ha bemutatod, így volt, hogy 500,-al kevesebbet kellett fizessek, de 50-100,- is jól jön.

Én meg vagyok velük elégedve.

2011. máj. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én kisfiamnak ott veszem a Bebivita tejitalt (1090 Ft), imádja. Bebivita granulátumos teát is ott szoktam venni (nagy dobozos, 730 Ft). Korábban a Humana jó éjt tápszert is ott vettem mindig, mert 1790 Ft, máshol meg 2000 Ft fölött volt mindig.

Ott vettem meg a Beauty Baby márkából:

- a puha és kemény fejű csöpögésmentes csőrös itatót, és a csöpögésmentes szívószálas kulacsot (995 Ft),

- kis csomagolású nedves törlőkendőt pl. játszóterezéshez (175 Ft),

- biztonsági fültisztító pálcikát

- hálózsákot (3590 Ft)

- dobozos, 100 db-os papírzsepit, amiből kihúzom a zsepit, az kihúzza a következő darabot, nagyon szeretjük, mert nagyon jó puha

- szél- és időjárás elleni arckrémet a babának (kb. 395 Ft)

- 50 faktoros naptejet (1290 Ft körül volt).

Ott szoktam venni Pampers clean&play nedves törlőkendőt (narancssárga), amit kéz- és arctörlésre használok napközben. Ezt azért szeretem, mert nem húzza ki a következő lapot a zacsiból, és könnyű visszazárni, és ez pedig dupla csomagolásban szokott 700 Ft körül lenni.

A beauty baby pelenka is nagyon jó minőségű, totál olyan, mint a pampers, és olcsóbb is, csak sajna azért kellett visszatérnem a pampershez, mert csak attól nem pattog ki kisfiam feneke a fogzása alatt.

Ezen kívül magamnak is mindig találok valamit, most éppen diétás italport, 12 adag van benne, 900 Ft körül volt, több ízben kapható (kaját helyettesítő ital). Ott veszem a mosogatógépbe az illatosítót is, meg a háztartásba is sok-sok kiegészítőt (cérnát, varráshoz kiegészítőket: gumit, csatot, gombot, stb.)


Ja, és még nagyon finomak az ott kapható Hipp menük, kaják, desszertek, mert ott nem csak az itthon, hanem az Ausztriában kapható bébiételeket is forgalmazzák.


De még sorolhatnám sokáig, mert én sokszor az egész boltot fel tudnám vásárolni. :)

2011. máj. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
7 gabonás pelyhet mindig ott veszem, illetve a bebivita gyömölcsszószt (nagyon finom, 100% gyümölcs, 500 Ft 4 doboz, 4X100gr)
2011. máj. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én szoktam MAM cumit,saját márkás pelenkát nagyon jó és árban is egész jó,aztán a törlőkendője is nagyon klassz vannak nagyobb 6db-os kiszerelésben is(világos kék)!Játékot,autókat,édességet is veszünk ott!Nálunk Fejér megyében sajnos a belvárostól nagyon messze van így autóval kell megközelíteni!
2011. máj. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nagyon sokszor ott vásárolok és nagyon sok mindent ott veszek meg. MAM cumik (nagyon nagy a választék), MAM rágókák, NUK cumisüvegek, cumisüveg mosó kefe, meggymag párna, Mecsek bébi tea, babának Bübchen fürdető, sampon, popsitörlő, 100db-os dobozos papír zsebkendő magunknak és a nagyon szeretem a saját márkás zöld színű Blink öblítőt. Mielőtt a babám megszületett, ezzel mostam ki a holmijait, így nekem ez lett a baba illat. A kicsi ruháit csak ezzel öblítem. Ezen kívül a Sanytol fertőtlenítő (most épp akciós), de még nagyon sokáig sorolhatnám, mi mindent veszek meg ott. Én nagyon szeretek Müllerbe járni, a fél napot el tudnám ott tölteni még nézelődéssel is:)
2011. máj. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
20 hónapos a fiam.ott veszem a tejitalt,és most megint eszik tejpépet(fél évig nem ette) ,így azt is.Bebivita gyümölcs pürét,granulátumos teát
2011. máj. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!