Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babám 7 hónapos múlt és...

A babám 7 hónapos múlt és tegnap elkezdett mászni. Tesz egy pár "lépést" 2-3-at és utánna hasraesik! Ezután már hamar tud rendesen mászni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 1. 12:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én babám is pont ezt csinálja most 7,5 hónaposan. Meg négykézláb van, és hintázik. De szerintem ettől még nagyon messze van a mászás. Ahhoz meg kell tanulniuk összehangolni a kezüket a lábukkal. És az a "nehéz", mert az azért összetettebb feladat. De már jó úton haladnak! :-)
2011. máj. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De ő már tuja rakni ügyesen a kezét lábát.Már összehangolta, és halad is előre szépen.De utánna összerogyik:)
2011. máj. 1. 12:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Még az izomzatán kell dolgoznia. De nagyon ügyes ha már tud menni is közben. Kislányom 6,5 hós 3 napja áll négykézláb de ő is hasra esik. :) De ő még elindulni sem tud, de azért nagyon édes ahogy próbálkozik. A Babád szerintem pár nap múlva rendesen fog kotorni :D
2011. máj. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 7 hónapos volt amikor elkezdett mászni, ő hasra nem esett, hanem furcsán mászott. Egyik lábát maga elá húzta és szinte csak vonszolta maga után, a másikkal rendesen mászott. Aggódtam, de mire szakembernek megmutattam volna (pont karácsona környékén volt) már rendesen mászott, kb. 2-3 hét kellett neki mire rendesen megtanulta. Szerintem a te babád is pár héten belül stabilan fog mászni.
2011. máj. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az én babám is így kezdte, ment a hinta-palinta, aztán pár előrehaladás.Elfáradnak, azért rogynak vissza hasra, de pár nap, és tovább fogja csinálni, egyre többet fog tudni előre haladni.

Mi már ott tartunk, hogy a térdét nem teszi le, csak a talpát, és a tenyerét, a feneke, pedig fenn.Nagyon cuki:)

2011. máj. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazatok van, mert már sokkal ügyesebb,mint tegnap.Többet megy és nem rogyik össze:)Nagyon cuki!
2011. máj. 2. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!