Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kismamák, anyukák! Mit szóltok...

Kismamák, anyukák! Mit szóltok ehhez a babaszobához?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon tetszik! Viszont tényleg szükség van ennyi ruhára? Ha lenne rá lehetőségem, akkor én is hasonló szobát csinálnék :)

http://www.youtube.com/user/TeenMommy2010#p/u/38/4Q4gYQg2RKE


2011. máj. 1. 15:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hú!Nagyon aranyos:) Tényleg minden megtalálható benne ami fontos,kéznél van minden,szép és aranyos + jó kis kiegészítőkkel van tele:)Nem volt rossz ötlet egy ilyennek az elkészítése.Nekem is nagyon tetszik!
2011. máj. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Huu,ez nagyon jóó!Úgy sajnálom,hogy nekünk nem lehet ilyen!Nagyon cuki ruhák(bár tényleg soknak találom)megvan minden ami kb 1-2éves koráig kell:)
2011. máj. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Hát ez tényleg gyönyörű babaszoba. Kicsit irigykedek is :) De annyi ruha szerintem is felesleges.
2011. máj. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

A szoba aranyos, de az a macska.....

tuti nem engednem, hogy a gyerek szobajaban maszkaljon.....

igaz en a lakasba sem engednem be...pfff

2011. máj. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
53%

Ne haragudjatok, nem akarok ünneprontó lenni, de mi szép ebben a szobában? A fal rózsaszín és kék, semmi extra, a bútorok egymáshoz nem passzoló 4 féle fehér bútor innen-onnan. Az egyik ráadásul műanyag.:( A komód még be sincs fejezve, a fiókokról hiányzik az élfólia, a kábelek szabadon vezetve, nem valami felemelő látvány:(

Én biztos, hogy nem tárolnám a babám ruháit nyitott polcon és fogason, el tudjátok képzelni mi por száll rá két hét alatt?

Csak azért néztem meg a videót, mert azt hittem valami csodaszépet fogok látni tele ötlettel, de semmi nincs ebben a szobában.


Azok a szobák viszont szerintem nagyon szépek amiket ide be szoktak linkelni az anyukák a saját munkájukról. Különb mind ennél!

pl, ez csak egy a sok közül:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2011. máj. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
51%
nagyon csúnya. bocsi. valóban stíluskavalkád, a színektől egy bika is a falnak menne, borzalmasan ízléstelen.
2011. máj. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem giccses, túl rózsaszín, a ruhák szabadon vannak. Tény, hogy minden van, ami kell, de nekem nem tetszik.

Miért kéne egy kislánynak mindenféleképp rózsaszín szoba?

Szerintem bőven elég, hogy ha pár tárgy, esetleg bútor lányosabb színű (annak sem kell feltétlenül rózsaszínnek lennie).

De hát ízlések és pofonok...

2011. máj. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
50%

Nekem is-is a véleményem, van ami tetszik, van ami nem.

A macska nagyon gáááz...ha lenne macskám tuti nem engedném be a babaszobába..

A bútorok, tényleg egy nagy összevisszaság,és a falon az a kábelrengeteg..nem is értem mi akart az lenni..??

A szőnyeg színe nagyon csúnya szerintem!

De praktikus volt az bevallom, mindennek volt helye,és minden ízlésesen volt eldugva!

Bár a ruhák, nyitott polcon nekem sem jöttek be!

Szóval inkább a nem tetszik felé hajlanék!

2011. máj. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem is szőrnyű...a vezetéket,a macska,a bútorok állapota...pff Na meg a ruhák kinti tárolása....Mi a fenének egy kisgyereknek pl ennyi sapka?Egy babaruhaboltban sincs ennyi sapka amennyit itt felhalmozott az anyuka.
2011. máj. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

A videón nem egy kész babaszobát láttatok. A kábeles fal el van takarva, a nyitott rész a ruháknál ugyancsak el van takarva. A bútorokkal nem tudom mi a bajotok...:S

Egyébként a fal nem kék/rózsaszin hanem lila/rózsaszin.

2011. máj. 2. 15:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!