Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos korban játszott...

Hány hónapos korban játszott már el babátok hason?

Figyelt kérdés
Kisfiunk 9 hetes.Kapott szivacsos puzzle szőnyeget.Ha hasra rakom,játékokat adok neki,érdekelheti már?Mikortól játszott el gyermeketek?
2011. máj. 1. 17:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Azóta játszik el a fiam mióta átfordult ez 6 hósan volt

9 hetes baba még jó pár hétig nem fog egyedül játszani

2011. máj. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.Nem is arra gondoltam, hogy egyedül, hanem, hogy mi is ott vagyunk.De akkor várunk még pár hetet:-)A játszószőnyegét,hintát,körforgót nagyon szereti,az általában leköti hosszabb-rövidebb ideig.
2011. máj. 1. 17:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért már 9 hetesen is hasra teheted napjában többször néhány percre vagy míg bírja. Nem minden baba szereti, de ha már így kis korában sokat hasal, jobban fogja szeretni később is. Nálunk legalábbis így volt.
2011. máj. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Születése óta gyűlölt hason lenni ,mindig sírt. 4 hónaposan már ahogy letettem fordult is hasra, és már csak ugy szeret lenni, és úgy is játszik elég sokáig, most 6 hónaposan


Szóval kb. 4 hónaposan már imádta ugy a játékot.

2011. máj. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia!Az enyém születése óta csak hason van,úgy is alszik.Ha a hátára teszem,10-15 perc után ordít.A hasán imád játszani,elnézelődik.Van játszószőnyege is,kb 3 hónaposan vettük elő,azóta szereti,sőt napközben ott is alszik el,csak akkor a zörgő-csörgő játékokat leakasztom és "ők is alszanak".MI nagyon szeretjük,szerintem lassan kipróbálhatjátok,eleinte csak úgyis pár percet lesz el ott,aztán megunja,de minden nap picit többet,főleg,ha odabújtok mellé.A fiam 5 hós,ő már egyedül is szeret rajta nézelődni, játszani,de mindig mellébújunk és játszunk vele,ha igényli./igaz,a miénk nem puzzle szőnyeg,én azt nem szerettem a lányomnál,mert mindig szétesett és a kis darabokat persze meg akarta enni/
2011. máj. 2. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Kisfiunk mindig hason alszik,csak úgy tud és nagyon szereti.Hasra raktam,játékok voltak mellette, de mikor leraktam nagyon megijedt és elkezdett sírni.Imád hason lenni,ezért nem értettem, hogy mitől ijedhetett meg.Most várunk pár hetet és akkor megpróbálom újra.
2011. máj. 2. 12:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia!Utolsó vagyok.Az enyém is ilyen,ugyan nem sír,de kicsit nyafizik minden új "helyen"-játszószőnyeg,pihenőszék,járóka.Mindig beteszem,de csak addig,amíg jól érzi magát benne.Fokozatosan szoktatom,pár nap alatt és akkor már nem idegen a hely,megszereti és utána nincs gond.
2011. máj. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!