Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol tudnék leesésgátlós ágyat...

Hol tudnék leesésgátlós ágyat venni?

Figyelt kérdés
létezik olyan,aminek magasabb a támlája(leesésgátlója),és nem csak hátul,hanem körbe is magasabb?Mert amiket láttam,olyan kis "pereme"van,hát az én fiam kihajol kicsit,aztán ki is esik belőle...Milyen oldalakon tudnám megnézni?Tudtok ajánlani?
2011. máj. 1. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:
2011. máj. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát a Brendonban lehet kapni ágya szerelhető leesésgátlót, de sztem érdemesebb egy asztalost megkérni, hogy egy alap-ágyra szereljen fel (vagy egy ügyesebb apuka)körbe ilyesmit

Csak azért mondom, mert aranyárban vannak a normális magasságú védőkorlátos ágyak.

2011. máj. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi 28ért vettük tavaly, ez fenyőkeretes, a többihez képest magasabb a leesésgátlója. Plusz vettünk még rá egy plusz leesésgátlót, oda, ahol nem volt rajta. Gyárilag tartozik hozzá szivacsbetét is, és maga az ágy 3 hosszméretre állítható, így remélem kiszolgálja a fiamat 1 évtizedig minimum:)

Egy ilyen ágyba akkor érdemes a gyereket belefektetni, ha már megérti, hogy nem szabad kihajolgatni belőle, és megtanult esni is, rendesen kapaszkodni... A nagyfiam 2év 3 hós volt, amikor kapta. Előtte egy általunk gyártott magasperemű ágyban aludt, a rácsos ágy után.

2011. máj. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm.Lehet inkább csináltatunk inkább,mert neki még hiába mondom hogy ne hajolgasson,nem igazán hallgat rá,vagyis érti meg.1éves mult,de kicsi neki a kiságy,és nem állitható,kiesik már mivel feláll.80cm a fiam.
2011. máj. 1. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!