Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 17 hónapos kislányom most...

17 hónapos kislányom most kapott leesésgátlós ágyat! Már merjem rajta altatni? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Minden reggel áll a kiságyba! Mint az óra mutató úgy bejárja a kiságyát éjjelente! Kinél mennyi időssen lett ágycsere babátok mit szólt hozzá?
2009. aug. 6. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:

A lányom 18 hónapos.Ùton van a kistesó.Nekünk is ágyat kellene venni neki,csak félek hogyan aludna.....

Szerntem nyugodtan altathatod benne.Próbáljátok ki ma éjjel,ha már ott van.


--Hol vettétek az ágyat????Mennyiért??(bocsi,hogy belekérdeztem.

2009. aug. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az enyem sose aludt racsos kisagyban, sajat agya van ujszolott koratol, persze leesesgatloval. Sose esett le. Mondjuk szerintem mas, h valaki eleve ilyenbe szokott bele es mas, h oda kell szoktatnod. Szerintem eleinte csak delutanonkent altasd rajta, olyankor ki tudod figyelni a reakcioit, es ott tudsz lenni, ha felebred. Ha minden rendben, mehet ejszakara is.
2009. aug. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
15000-ért tesz-veszen!!! Új állapotú! Nekünk hála befért az autóba!
2009. aug. 6. 13:31
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!!
2009. aug. 6. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!