Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szülés után u. úgy kíván a...

Szülés után u. úgy kíván a párotok, maradt a szexuális életetek?

Figyelt kérdés
Nálunk sajnos szinte semmi. Gyerek 9 után fekszik le, utána meg már eröltetett. Így megy 2. éve. Tapasztalatok, tanácsok?
2011. máj. 1. 19:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk még csak két hónapos az első baba, de eddig csak kétszer voltunk együtt. Nekem nem túl nagy az önbizalmam, a feleskilókkal és a striákkal a derekamon, fenekemen nem érzem magam szexisnek, sőt! Párom kezdeményez néha, de pont olyankor amikor a hátam közepére se kívánom, volt hogy én álltam készen a dologra (testileg-lelkileg) de neki nem volt kedve. Az első amúgy is szörnyen fájdalmas volt, de végül orgazmussal zárult. A második együtlét annyi izgalmat válltott ki belőlem kb. mintha a szemetet vittem volna ki, vagy ilyesmi. Nem is élveztem és nem is volt orgazmusom, így ha mostanában együttlétre kerülne sor, már feszengek, és inkább keresek valami kifogást miért ne, mert bár agyban vágyom rá de testileg és lelkileg nem tudok vele mit kezdeni, feszélyez a dolog. Remélem ez még változni fog, mert eleve nem volt erős pont a szex a párkapcsolatunkba, ha még meg is romlik, hát... nem tudom mi lesz velünk. Aggaszt.
2011. máj. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már 10 hónapja nem megy, sajnos nagyon rossz, a szexre még gondolni sem tudok! Sajnálom a páromat! Még nem mertem orvoshoz menni, nem tudom kihez lehetne ezzel fordulni
2011. máj. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
igen, a párom ugyanúgy kíván :) a baj velem van, nekem nincs kedvem a szexhez pedig ha valahogy sikerül rávennem magam nagyon jó!
2011. máj. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Úgy látom senkinek sem egyszerű. Hát nálunk sem. Mi mindketten akarnánk egymást, csak mivel ő éjjel dolgozik, és nappal alszik, elég nehéz összehozni, hogy épp minden klappoljon. Úgyhogy drasztikusan lecsökkentek az együttlétek. :-(

De bízok benne, hogy lesz jobb is!

2011. máj. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
84%

Nálunk is eltelt több, mint két hónap szülés után az első együttlétig, de a vártnál jobban sikerült, bár szerintem csak én tartottam tőle. Aztán lassan belejöttünk, nem attól folyt a hátamon a víz, hogy jajistenem csak a kicsi fel ne ébredjen :)))

Most 16 hónapos a fiunk, a szex minősége nagyon jó, a gyakoriságon van még mit javítani, de az szülés előtt is nagyon hektikus volt (napi 2x és 10 naponként egy között változott).

Próbáljatok hétvégén, alvásidőben, vagy amikor a nagyi elviszi magához pár órára kicsit...... Nem szabad feladni, a fiam fogzik, van hogy 2-3 órát is ébren vagyunk vele éjjel, de ha néha "beiktatjuk" a dolgot, mindketten jobban járunk.

2011. máj. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
igen az a baj, ha már mindketten KO-n vagytok és minden borzasztó és sírhatnékod van stb. na akkor kell az együttlét, nálunk így volt, minden összejött már bőgtem a kimerültségtől és iszonyú hisztis voltam, szexeltünk és utána nagy alvás (már amennyit babóca hagyott) és másnap mint akit kicseréltek, mosolyogtam két napig mint aki "be van szívva" és minden sokkal könnyebbnek tűnt és újra beleszerettem a férjembe és a babócába is :) mégjobban.
2011. máj. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

azért van pozitiv példa is, pl mi. 8éve vagyunk együtt a párommal,a pici 11,5hós.(én26,párom32)

nálunk az első 2hó nap volt az,amikor nem kivántam a szexet,s a 6hét ugye amikor nem lehetett pont az az idő volt mikor nem is ment volna.de már vártuk h menjünk a kontrollra és az orvos megerősitse h együtt lehetünk.

azóta is rendszeres a nemi életünk általában 2-4naponta vagyunk együtt. pedig a fiunk még ma is éjszakázik, a párom dolgozik, én sem vagyok egy szexbomba szülés után...

és nemrég beszéltük meg h akkor jöhet a teso:) remélem hamarosan összejön...:DD

2011. máj. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Szülés után 8 héttel bújtunk össze a párommal.Borzalmas volt annyira fájt,hogy abbahagytuk.Azóta nem bír rávenni az együttlétre.3 hós a babám de egyáltalán nem kívánom a sexet/sokan azt mondják a szoptatástól nem kívánja az ember/.

A párom ugyan úgy kíván,azzal semmi baj.A baj Nálam kezdődik sajnos.:(

2011. máj. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanúgy kívánjuk egymást, mint előtte, sőt, még gyakrabban vagyunk együtt. Szülés után 5 héttel csináltuk először, az annyira nem volt kellemes. De csak az eleje, utána belejöttünk. :)

Igyekszünk mindig időt szakítani egymásra, akkor is, ha csak egy 5 perces gyors numerára van idő.

Kislánykám 9-10 között alszik el, nem érzem erőltetettnek olyankor sem a szexet. Ne érezd úgy, hogy akkor "kell" szexelnetek, hanem akkor van rá végre időtök.

2011. máj. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Első baba és 5 hónapos.Szülés után megvártuk a 6 hetet én nagyon izgultam,hogy milyen lesz és szerencsére szuper volt.Nem fájt egyáltalán,mintha nem is szültem volna.Utána még 1szer voltunk együtt,aztán párom nem akarta az együttléteket arra hivatkozva,hogy pihenjek.Aztán az önbizalmam is a béka feneke alá ment szintén a súlyfelesleg és az elutasítás miatt.Az előtt állandóan a nyomomban volt a lakásban és nem volt pillanat amikor ne csókolt vagy simogatott volna meg.Most ez már közel sem így van.Negatív egyenlőre a szitu,de remélem változni fog.
2011. máj. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!