Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szülés után u. úgy kíván a...

Szülés után u. úgy kíván a párotok, maradt a szexuális életetek?

Figyelt kérdés
Nálunk sajnos szinte semmi. Gyerek 9 után fekszik le, utána meg már eröltetett. Így megy 2. éve. Tapasztalatok, tanácsok?
2011. máj. 1. 19:17
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
90%
én a pozitív példa csapatát akarom erősíteni. Mi is hullafáradtak vagyunk néha, de soha nem volt gond a szexuális életünkkel. Császáros voltam, 5 héttel szülés után voltunk együtt először, nagyon jólesett. Most megint állapotos vagyok, a doki eltiltott egymástól, pedig most is jólesne. Igazán sajnálom, hogy ilyen sok negatív példát lehet olvasni. Én úgy gondolom, hogy mindnek pszichikai oka van. Azért fáj, mert lelkileg sem tudsz/nem akarsz rákészülni. Én elhiszem, hogy fáradtak vagytok, meg minden, de nem szünsz meg feleségnek és nőnek lenni csak azért, mert szültél. 9 után már erőltetett? Mi van, hogy éjjel 1-kor feküdtünk le, mégis össze tudtunk bújni. Kicsit meg kell erőltetnetek magatokat, különben a kapcsolatotok látja kárát. Sajnálom.
2011. máj. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én nem is tudom igazán, hogy melyik táborhoz tartozom...

Mi a terhességem 16. hetétől (nem, nem írtam el!!!) nem voltunk együtt, mert az Uram nem tudta rávenni magát. Nagyon szexinek talált, de féltette Bébit. Aztán műtöttek is terhesen (nőgyógyászati), aztán szülés után csak a 8. héten tudtam visszamenni kontrollra, akkor kezdtem el gyógyszert szedni. Mire kifejtette a hatását, megint megműtöttek (nőgyógyászati), utána nem szedhettem gyógyszert. Aztán megint elkezdtem, majd még egy műtét (nőgyógyászati)... A lényeg, a Lányunk 5 hónapos (ezt sem írtam el!) volt, mire végre zöld utat kaptunk! Viszont iszonyatosan féltem, mert mindenki azt mondta, hogy nagyon fog fájni, de el sem hittem, hogy jobban élveztem, mint szülés előtt! Nekünk is jó volt mindig a szexuális életünk, a minőséggel és a mennyiséggel sem volt baj. Most viszont a minőség sokkal jobb, viszont a mennyiség változó. Úgyhogy ezért nem tudom, hová soroljam magam??

De amit írtak már többen is: nálunk is van amikor a kedv megvan, de mindketten hullák vagyunk, így elhalasztjuk. Erről viszont tudni kell beszélni, mert az is gáz, ha csak "úgy" nem szexeltek! Sztem nagyon sok párkapcsolatban ez is probléma, hogy a felek még hosszú évek után sem tudnak beszélni a szexről. Nem tudom nálatok ez hogy van, kérdező, de ha így, először ezen dolgozzatok! Hajrá! :-)

2011. máj. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
100%
Nálunk minden maradt a régiben. 5 hetet vártunk, császáros voltam. Nem függ napszaktól egy egy menet. :) Van hogy reggel, mikor a fiúnk visszaalszik, van hogy a délutáni alvás közben. Igaza van az egyik előttem szólónak, 5 percünk bármikor van. Nem kell mindig mindennap órákat romantikázni. Hálisten a párom úgy áll hozzám mint a szülés előtt, pedig felszaladt 15 kiló, és még van belőle 10... Kicsit szárazabb vagyok mint szülés előtt, de hát mire jó a sikosító.. :)
2011. máj. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Egyik-másik választ mintha én írtam volna.:/ Most lesz 7 hónapos a kisfiunk. A terhesség előtt talán még akítvabbak voltunk, mint az átlag. Aztán a terhesség elején nem éreztem magam jól (gyomorsav, émelygés), aztán ez megszűnt, utána meg már férjem azt mondta, hogy hát mégiscsak ott a baba, vigyázzunk rá. Elfogadtam. Letelt a szülést követő 6 hét, megpróbálkoztunk vele (nem volt valami nagy élmény nekem, szorított, feszített). Férjem azóta is kívánná, de eddig 10-15 alkalomnál nem volt több. Egyszerűen amikor odakerülünk, akkor nem érzem a vágyat. Nálam is van a súlyom és alakom miatt kisebbségi érzés, ez is rátesz egy lapáttal, leginkább a kezdeményezés szempontjából. Persze van, amikor találkoznak az igényeink.:) Biztos, hogy bennem van a hiba, igyekszem is kijavítani több-kevesebb sikerrel.
2011. máj. 4. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Most már jó ideje minden ugyanolyan, mint régen, sőt, talán még jobb is. 8 hetet vártunk szülés után, akkor eléggé fájt, mert nagy varrásaim voltak. Igazából kb 6 hónapig nem volt túl kellemes, de úgy éreztem, hogy minden alkalom után jobb lesz, így próbáltam nem figyelni a fájdalomra. Aztán 6 hónap után már szuper volt minden, most 10 hós a babánk és heti 2-3x vagyunk együtt.
2011. máj. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Császárosoknak könnyebb, mert nincsenek lennt összevarva és nem tágul úgy a hüvelyük, mint aki természetesen szül.

Amúgy nálunk kb. 2 naponta van szex, de amikor nem lehetett, akkor én elégítettem ki őt, ami talán beletartozik a szexbe, attól függ, ki hogy gondolja.

Persze sokszor fáradt vagyok, a mellem sem kívánja (különösen, amíg szoptattam), de ezeket megbeszéltük. Párom ugyanúgy kívánja a szexet, én pedig igyekszem kielégíteni.

Amúgy szexológus vagyok, de ez nem tartozik a kérdéshez, talán annyiban, hogy ha valaki ír privit, szívesen segítek. Mind párkapcsolati, mind szexuális szempontból.

Dorothy, amúgy 7 hós baba anyukája

2011. máj. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

eddig nem volt gondom

még a "kötelezö" 6 hete sem vártam meg és azóta sincsen semmi baj .-))

2011. máj. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Huh, hát látom senkinek sem egyszerű. Akkor én szerencsésnek mondhatom magam. Én császáros voltam, de 3 hétig bírtuk ki szex nélkül a Férjemmel. Már az első szeretkezés is ugyanolyan volt, mint azelőtt. Sőt, még talán jobb is, a nagy kihagyás miatt. Azóta is minden nap együtt vagyunk, ha nagyon fáradtak vagyunk, akkor kimarad egy nap. Még most is olyan minden alkalom, mint az első.
2011. máj. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Mi estére fáradtan rogyunk össze sajnos, ezért csak aludni vágyunk mindketten. Ezért fogalmam sincs egyébként kívánnak e a párom. Ez talán így nem jó, de senki nem panaszkodik. Szerintem így is lehet együtt lenni. Ha meg kedvünk lesz csináljuk.
2011. máj. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Nálunk is maradt minden a régiben ugyan olyan jó, mint szülés-teherbeesés előtt.

10 hós a kisfiúnk este 10 előtt nem sűrűn alszik el, de még is sikerül összebújnunk, hiába vagyunk fáradtak attól még jól esik!

2011. máj. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!